perSSlävet voivatkin vaihtaa nimensä seuraavaksi kun ovat oppositiossa 2-3 hengen ryhmänä seuraavien eduskuntavaalien jälkeen Shamppanja sosialisteiksi?? Täytyy kyllä sanoa että huonoa litkua on Shamppanja kun saa naisen näyttämään noita-akalta??
Shamppanja Sosialistit
35
384
Vastaukset
- Anonyymi00001
Petturipurran 800 euron Korruptio shamppanja.. #Petosjytky.
- Anonyymi00023
Mene hoitoon
- Anonyymi00002
Jep, se Juudas juhlistaa köyhien pettämistä ja huijaamalla saatuja ääniä 800 euron lahjus shamppanjalla..
- Anonyymi00003
Aloittaja vastaab itse itselleen.Harrastaa siis yksinpuhelua.hih hyh heko.heh
- Anonyymi00004
Anonyymi00003 kirjoitti:
Aloittaja vastaab itse itselleen.Harrastaa siis yksinpuhelua.hih hyh heko.heh
Heecci harrastaa!
- Anonyymi00005
Riikka tankkaa vain 800€ sampanjaa.
- Anonyymi00008
Ei taida Namon palkat riittää 800 euron Shampanjaan. Sorbukseen on tyytyminen.
- Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Ei taida Namon palkat riittää 800 euron Shampanjaan. Sorbukseen on tyytyminen.
Heecci on päivällä harras ortodoksi ja illalla konjakeissaan hortodoksi.
- Anonyymi00010
Taisi Alkossa olla 400 euroa..
- Anonyymi00017
Anonyymi00008 kirjoitti:
Ei taida Namon palkat riittää 800 euron Shampanjaan. Sorbukseen on tyytyminen.
Ikävä kyllä namo on loppunut kenenkään ei kannata leikkiä vankilasta vapautuneiden kanssa joilla on omat työajat kaikessa ja se yksi sekopää
- Anonyymi00029
ihan hyvä kate baarissa samppakaljalla kun alkossa 400e maksava pullo maksaa baarissa 800e.
- Anonyymi00011
Shampanjan juontiko Purrasta on tehnyt noin ruman? Enkä tarkoita pelkästään sisäisesti
- Anonyymi00012
Konjakkiko sinusta on tehnyt ällöttävän.En tarkoita pelkästään sisäisesti......
- Anonyymi00013
Anonyymi00012 kirjoitti:
Konjakkiko sinusta on tehnyt ällöttävän.En tarkoita pelkästään sisäisesti......
Joko lasten isät selvinneet??
- Anonyymi00030
Montako sataa avausta eri palstoille sinä ap olet jo kirjoittanut shamppanjapullosta? Et sitten hoitoon ole ajatellut hakeutua tuon sinun Purra pakkomielteesi kanssa?
- Anonyymi00014
Kuuluuko Mitätön Marisija perSS naisiin??? D enho pukee hamosen ja röijyn päälle kun lähtee teltoille??🍀🍀🍀🍀
- Anonyymi00015
En tunne ketään D enhoa. enkä käytä hameita enkä telttailua harrasta.On perjantaiilta ja olet ottanut melkoisesti hapanta ...
- Anonyymi00024
Mene hoitoon
- Anonyymi00016
Kevät etenee muistakaa perSSlävet nauttia keväästä vaikka rengon keinussa kiikkuen..Olisitte siinä eduksenne🍀🍀🍀🍀
- Anonyymi00018
Jokohan ennen pääsiäistä alkaa tulemaan oikeuden päätöksiä tämän sekopää toimista ja voimme nauraa ja nauttia kevätauringosta😎?
- Anonyymi00019
RiiKuLLiako tarkoitat vai paikallisia valehtelijoitamme? Mahtisuuta jne...????🍀🍀🍀🍀
- Anonyymi00020
Anonyymi00019 kirjoitti:
RiiKuLLiako tarkoitat vai paikallisia valehtelijoitamme? Mahtisuuta jne...????🍀🍀🍀🍀
Nukutko koskaan???Olet tekoäly joka on ohjelmoitu toistamaan samoja valheita ympäri vuorokauden.
- Anonyymi00021
Juhlitaan samppanjalla.
Suomalaisten sortoa, hyvin pyyhkii.
"Grahn-Laasonen liputtaa myös kansan- ja takuueläkkeen asumisaikavaatimusten yhtenäistämisen puolesta. Nyt täysi kansaneläke on yksinasuvalle 787 euroa ja takuueläke 990 euroa. Takuueläkkeen saa jo 3 vuotta Suomessa asuttuaan, kun täyttä kansaneläkettä on kerrytettävä 40 vuotta. Nykyisin yhä useampi takuueläkettä saava on maahanmuuttaja." - Anonyymi00022
Mene hoitoon
- Anonyymi00032
"Jokaisella palstalla tulee keskustella palstan aihealueeseen liittyvistä asioista" https://www.suomi24.fi/opastus/saannot
Mikä edellisessä ei mahdu sinun päähän ap??? Taas valtava määrä sääntöjen vastaisia avauksia ja Iuotsi asialla.- Anonyymi00036
Toivottavasti sellaista avausta ei tule missä tämä yksi uhkailee yms.
Sairauksia on monenlaisia.
Vaan yllättäen löytää persujen kaikki töpit vaan ei muiden puolueiden - Anonyymi00041
Anonyymi00036 kirjoitti:
Toivottavasti sellaista avausta ei tule missä tämä yksi uhkailee yms.
Sairauksia on monenlaisia.
Vaan yllättäen löytää persujen kaikki töpit vaan ei muiden puolueidenMaanviljelijän pahimmat viholliset Suomessa:Hankkija,halla,hukkakaura ja Keskustapuolue!
- Anonyymi00042
Anonyymi00041 kirjoitti:
Maanviljelijän pahimmat viholliset Suomessa:Hankkija,halla,hukkakaura ja Keskustapuolue!
Kyllä se pahin on perSSlävet joilla ei ole tajua miten taloutta hoidetaan🍀🍀🍀🍀
- Anonyymi00043
Anonyymi00042 kirjoitti:
Kyllä se pahin on perSSlävet joilla ei ole tajua miten taloutta hoidetaan🍀🍀🍀🍀
Pyhäjärvelläkö Kepu/vasemmisto osaa hoitaa taloutta???Kaupunginjohtaja tammikuussa kertoi että vihreä siirtymä tuottaa senverran kiinteistötuloja ettei "syömävelkaa " tarvitse ottaa.Nyt maaliskuussa sitä jouduttiinkin ottamaan 2milj euroa.
- Anonyymi00045
Anonyymi00043 kirjoitti:
Pyhäjärvelläkö Kepu/vasemmisto osaa hoitaa taloutta???Kaupunginjohtaja tammikuussa kertoi että vihreä siirtymä tuottaa senverran kiinteistötuloja ettei "syömävelkaa " tarvitse ottaa.Nyt maaliskuussa sitä jouduttiinkin ottamaan 2milj euroa.
Ei ole vieläkään kuulunut vastausta kaupunkilaisten aiheesta tekemään kysymykseen:
Aikoinaan Vtkj Tikkasen johdolla muilutettiin kaupungin Reporahoista 1 miljoona euroa Kvantti Oy;n alkupääomaksi. Onko vielä alkupääomamiljoona tallella, jotta sen voisi palauttaa johonkin tuottavaan rahastoon poikimaan.
Vai onko em. alkupääoma hupuloitu johonkin tyhjänpäiväiseen hupulointiin?
Lagunaahan ei tullut, joten
Kaupunkilaiset ovat huolissaan noinkin suuresta summasta kaupungin euroja.
Kvantti Oy:n toimitusjohtaja voisi vastata, mikäli "KIIREILTÄÄN" ehtii..
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082834Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672511Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait271952Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768