🤔🚽🧻 Kirjoittelen pääsääntöisesti omissa aloituksissani ja yhdelle miehelle. Mikähän näissä houkuttelee kaikenmaailman epämääräisiä kommentteja?
Mulla on nyt omia huolia niin etten jaksa miettiä mahdollisimman neutraalia aloitusta, joka ei ärsyttäisi arvostelijoita. Se on ikävää!
En kyllä tajuu
22
401
Vastaukset 22
- Anonyymi00001
Älä välitä, täällä on näitä mielensäpahoittajia, haukkujia ja kirjoittajia jotka haluavat määrittää kuka saa olla täällä ja kuka ei. Lähteköön he jotka eivät kestä muiden kirjoituksia, ei oo pakko olla täällä.
Itse lähden pois täältä koska tämä on turhaa ollut aina ja annan mahdollisuuden oikeaan rakkauteen ja molemminpuolisuuteen.Fiksu päätös sulla. Eihän tämä palsta mitään edistä, etenkään jos kirjoituksissa ei ole tunnisteita. Ei yhtään tiedä kuka siellä anonyymin takana on.
- Anonyymi00003
lounas.ajatus kirjoitti:
Fiksu päätös sulla. Eihän tämä palsta mitään edistä, etenkään jos kirjoituksissa ei ole tunnisteita. Ei yhtään tiedä kuka siellä anonyymin takana on.
Tiedän yhden ihmis-kissan. Miu!
- Anonyymi00004
lounas.ajatus kirjoitti:
Fiksu päätös sulla. Eihän tämä palsta mitään edistä, etenkään jos kirjoituksissa ei ole tunnisteita. Ei yhtään tiedä kuka siellä anonyymin takana on.
"Taitaa tyttö tietää että seinän takaata on..."
- Anonyymi00006
Anonyymi00004 kirjoitti:
"Taitaa tyttö tietää että seinän takaata on..."
Punaiset urheiluhousut valkoisella raidalla. Häntäsi on viestitellyt monet kerrat s-sakaraa viettelevästi. Twitterissä tyyliuskollisesti muotosi kauniit ja silmäsi eloisat huulesi täyteläiset... <3
- Anonyymi00007
Anonyymi00004 kirjoitti:
"Taitaa tyttö tietää että seinän takaata on..."
Mainoksesta "taitaa tyttö tietää että seinän takana ois patukkaa tarjolla"
- Anonyymi00005
🪠🤏🏼👀
🚽- Anonyymi00008
Tuu avaa mun vessa!!
- Anonyymi00011
Anonyymi00008 kirjoitti:
Tuu avaa mun vessa!!
💣🤏😜
🚽 - Anonyymi00012
Anonyymi00011 kirjoitti:
💣🤏😜
🚽Avasin jo. Olipa kauniit reidet huh-huh.
- Anonyymi00013
Anonyymi00008 kirjoitti:
Tuu avaa mun vessa!!
Mullaki poljettas jo jalkaa... eeeh.... öööööööh....
- Anonyymi00014
Anonyymi00013 kirjoitti:
Mullaki poljettas jo jalkaa... eeeh.... öööööööh....
Kop kop! https://www.amazon.co.uk/Microsoft-Viva-Pinata-Xbox-360/dp/B000F6W89U
- Anonyymi00015
Anonyymi00014 kirjoitti:
Kop kop! https://www.amazon.co.uk/Microsoft-Viva-Pinata-Xbox-360/dp/B000F6W89U
Uuvessa se olikin ihan klassikko.
- Anonyymi00016
Se mies ei välttämättä lue niitä, saati tunnista sinua ja itseään. Mutta tyhmät sekä hullut uskoo tunnistavansa.
- Anonyymi00017
Prööt!Prööt!
- Anonyymi00019
> Tehtaile jatkuvasti typeriä aloituksia palstalle
> Saa niistä ansaittua negatiivista palautetta toisilta palstalaisilta
> Aloita ulina ja uhriutuminen
🤡 - Anonyymi00020
itse itselleen kirjoittelukin on ihan, kun lukee jonkin jurtun eikä sitten heti huomaa että väitteleekin itse omien kirjoitustensa kanssa asioista.
jos on monia juttuja niin ei välttämättä huomaa että tämä olikin oma kirjoitelmani... mihin itse vastaan.Noin voi käydä, jos kirjoittaa anonyyminä. Mun kirjoittelut erottuu, kun kirjoitan rekkautuneena.
- Anonyymi00021
lounas.ajatus kirjoitti:
Noin voi käydä, jos kirjoittaa anonyyminä. Mun kirjoittelut erottuu, kun kirjoitan rekkautuneena.
Rekkaudut tai et, niin nuo palstaulostuksesi erottuvat kyllä typeryytensä puolesta 🤣🤣
- Anonyymi00024
lounas.ajatus kirjoitti:
Noin voi käydä, jos kirjoittaa anonyyminä. Mun kirjoittelut erottuu, kun kirjoitan rekkautuneena.
Voisin rekata ja silti voisin olla myös anonyymi.
- Anonyymi00022
Sinä olet vanha vosu lomilla poikas asunnossa kyyläämässä.
- Anonyymi00023
Olisiko vessa ja pska fetissi syy?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu591581- 261214
- 851068
- 42887
- 65826
- 92804
Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.15779Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i19725Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131725- 116691
Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31625- 4622
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �146621- 43601
Anteeksi J-mies
Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t76583Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45580- 19566
- 46548
Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä25541Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle
Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke17487
