Kuinka monta

Naista juoksee perässäsi nykyään.
32568
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

ohan noita…

Äänestä
  • Onko nättejä

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Onko nättejä

    kuningattaria

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    kuningattaria

    Meneekö mun edelle

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Meneekö mun edelle

    Ei mene. Sivusta.

    Äänestä

Ei yhtään toivottavasti, karistin pari epämieluisaa ja rumahkoa koheltajaa kannoiltani.
n-n

Äänestä

Saattaa niitä olla eritasoilla juoksevia paljonkin, mutta pystyvät juoksemaan vain oman päänsä sisällä

Äänestä

Ei ne saa mua kiinni

Äänestä

En todelle tätä haluasi julkaista mutta liikaakin. Vain yksi on jota haluan vaimokseni... pullantuoksua ja esiliinaa... muuta en tarvitse

3Äänestä
  • Minäkin haluan pullaa.

    Äänestä

  • Miksi niitä on niin paljon?

    Äänestä

Toivottavasti ei yhtäkään sillä heterona olen kiinnostunut miehistä. Kokemuksen syvällä rintaäänellä: On hemmetin ahdistavaa, jos seksuaalisen suuntautumisen kannalta väärää sukupuolta oleva yrittää väen väkisin tuoda itseään tykö.

Äänestä
  • Näitä riittää näköjään sinullekin.En ymmärrä ollenkaan tämmöstä pakottamis juttua.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Näitä riittää näköjään sinullekin.En ymmärrä ollenkaan tämmöstä pakottamis juttua.

    Jeps. Ei ole tippaakaan imartelevaa vaan häiritsevää.

    Äänestä

Eikös Alfojen perässä kuulu juossa naisia?
Olen aina pitänyt miehistä jopa ystävä miehistä keillä on menekkiä ja vieläpä naisista, mitkä itsekkin on parasta ryhmää.
Olen joutunut pettymään pahoin erääseen Alfaan sillä hän valitsi kaikista kaunottarista ruman ,kuluneen,vanhan naisen eikä se edes älyllä ole lastattu ja vieläpä paha mielen laatu(haluaa satuttaa viattomia).Yritän päästä tästä pettymyksestä yli.Hän saa olla kenen haluaa kanssa.Minä jatkan omaa elämääni,ei se helppoa ole.

Äänestä
  • Taitaa olla vain haaveilua,eiks tuo e-mies ole ykköne!

    Äänestä

  • Et selvästi tunne sitä naista. Älykkyysosamäärä 130

    Äänestä

  • Hänessä on enemmän feminiini energiaa. Ei ole lähellekkään alfa. Mutta siksi viehättää naisia, joissa on maskuliinienergiaa. Luonnollisesti tällaista miestä myös lähestyy saman sukupuoliset, koska feminiini.

    Äänestä

suurin osa vapaista ja puolet vapaista

Äänestä

Kenen perässä mun ei kai yhtään kun ei oven taakke ole ainakaan yksikään osannu

Äänestä

kuolaa eppuu minkäs teet

Äänestä

Vain takavalot näkevät. Ei muuta

Äänestä
  • Tarkoittaa mitä?

    Äänestä

Miksi luulet kaikkien naisten täällä kirjoittavan samalle miehelle? Mustasukkaisuus tuonut omat harhat?

Äänestä

Ei ole tärkeää kuinka monta juoksee perässä vaan kuka lähestyy edestä.

Äänestä
  • Hyvin sanottu.

    Äänestä

Harvemmin ihan sananmukaisesti sillä lailla. Mutta usein joku jää monttu auki katsomaan perään, loittonevaa selkääni. Kierrän vesilammikot enkä murehdi tätä eloa. Aika moni vaikuttaa ihastuneelta, mutten ole lukua pitänyt.

Minkä sille voi että niin vain käy, en ole näistä kenellekään tilivelvollinen.

Älä silti huoli, ei heistä kukaan yleensä rohkene kuin katsoa pitkään.

Minusta kiinnostuu vain epäsosiaaliset naiset, mutta tavallaan se sopii ja viehättää.

Ekstrovertit kun on harvemmin mitään intellektuelleja ajattelijoita. Sääli ettet ollut itsekään.

Äänestä
  • Esitätkö jotain toista miestä kun realismia on, ettei suomalaiset miehet ole kovinkaan kiinnostavia edes suomalaisille naisille, muuten kun maksamalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00034 kirjoitti:

    Esitätkö jotain toista miestä kun realismia on, ettei suomalaiset miehet ole kovinkaan kiinnostavia edes suomalaisille naisille, muuten kun maksamalla.

    On mua monesti ulkomaalaiseksi luultu, puheessa outo aksentti ja tummat piirteet, sanotaan.

    Äänestä

Mitä pienemmästä joukosta tai maasta tulee, sen suuremmat luulot miehilläkin on itsestään. Johtuu varmaan siitä, että pienemmässä joukossa on helpompi tulla huomatuksi vaikka ei olisi kovin vaikuttava persoona. Sitten kun suomalaiset menevät ulkomaille, he ajattelevat ihmisten olevan kiinnostuneita heistä ihan tuosta vaan. Mutta jos ihmisiä on todella paljon enemmän, ainoastaan ne harvat persoonalliset ihmiset huomataan suoralta kädeltä.

Äänestä
  • Oon käyny. Tullaan opastamaan jos karttaa vilkaisee. Ja kysytään mistä ihmeestä oon kotoisin, oonko Amerikan intiaani. Kun vastaan Suomesta, kysyjä siihen että just like Jari Litmanen.

    Äänestä

-235 kappaletta eli juoksevat karkuun

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Naista juoksee perässäsi nykyään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu