Takapihallani. Ihanaa kevättä kaikille!!
Siemailen teetä
Anonyymi-ap
10278
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Joka paikassa on koiran kakkaa, ihanaa koiran kakkaa...!
Siemailen pirccaa heikkiläntien kattoterasilla nam nam
No niin, saitkin lieksalaisilta erityisen tervehenkisiltä älyköiltä vastaukset.
Tuskin kukaan edes epäili että olisivat jotain idioottimaista, täysin sivistymätöntä ja täynnä mauttomuuksia kommentoineet. Lieksa kun on tunnetusti henkisesti tasapainoisten ja todella normaalien yksilöiden aluetta, unohtamatta sitä uskomatonta älykkyyttä mikä on nähtävillä tämänkin palstan sisällössä. Onhan se suorastaan mieltä ylentävää huomata, kuinka Lieksan henkinen perintö kukoistaa tälläkin alustalla. On todellinen etuoikeus päästä osalliseksi tästä jalosta ajatustenvaihdosta.
Olenkin jo harkinnut muuttoa Lieksaan pelkästään tällä palstalla olleiden kirjoitusten perusteella, jotta voisin kylpeä tuossa kollektiivisessa viisaudessa päivittäin. On suorastaan ihme, että tällaista neroutta jaetaan ilmaiseksi internetissä.
Aivan! Sen verran tasokkaita tarinoita että ihan reipas maksu näistä pitäisi periä.
"Vain tilaajille 5€ / viesti."
Luonnehtisin toisin tämän palstan kirjoittajista. Näyttää siltä että älykkyysosamäärä on erittäin alhainen . jopa primitiivisellä tasolla.
Ei osta kehittää rakentavaa keskustelua yhtään mitään.
Koko palstan kirjoituksista näkee että kirjoittajat on joko sekopäisiä, hulluja tai muuten jälkeen jääneitä
Onkos tuollainen haukkuminen sitten rakentavaa keskustelua?
Älä sinä moukka tule tänne sotkemaan tieteellisten lieksalaisten ajatusten vaihtoa!
Harvemmin sitä kukaan teetä siemailee takapihallaan Lieksassa. Yleensä siemaillaan aivan muita herkkuja . 🤔
Takapihalta kuuluu iloinen sihahdus 👆
Eiköhän ne "iloiset sihahdukset" kuulune sinun takaosastasi eli persiistäsi joka päästää suhupieruja.
Taitaa se elämä Reunatiellä olla muutenkin kuin Onslowin ja kumppaneiden elämää, noin niin kuin parhaina ja onnistuneimmilla päivinä! Normaalisti erittäin paljon heikommin!