Löytyykö miestä jonka sitoisi minut ja kuljettaisi penkkiin, laittaisi isot rintani lypsykoneeseen. Samalla voisit laittaa mahdollisimman ison dildorobotin työntymään pilluun. Kun olisit rääkännyt minua tarpeeksi niin saisit siementää oikein kunnolla. Mistä tämmöisiä miehiä löytää?
Haluaisitko lypsää utareeni tyhjiksi
Anonyymi-ap
311120
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Lötyy, missä liikut ja saako sinun yhteyttä jollain tavalla?
Kerrohan vähän mitä tekisit minulle..
Voin kertoa jossain muualla kuin täällä.
Niuvanniemen suljetulla tietenkin buaahaa
sää mää ja bää tietää buaahaa.
Jonkun miehen fantasioit tuo aloitus.
Ei ole, ihan naisellinen nainen olen. Kaikki naiset ei aina halua pelkkää romantiikkaa kynttilänvalossa karhuntaljalla.
Täällä olisi mies voisin sitoisin tissisi laittasin nikka ranne tankon olet perse pystyssä lykkään suuren mustan tekokullin pilluusi lopuksi siemennän.Mukava mies onko sinulla KIK
Joku navetta urpo taas asialla 😅🤣
Kikkelis kokkelis vaan sullekin pikkukikkeli
Hähähää mitäs olet.
Katos sehän on meidän oma pikkukikkeli vajakki. Mitäs olet hähähää
Jos olet aito nainen niin varmaan osaat kertoa itsestäsi enemmän ja mistäpäin Suomea olet?
Mitäs olet hähähää!
Lehmillä ovat utareet, naisilla rinnat. Koirilla ja kissoilla voi olla tissit.
Mee navettaan siellä niitä utareita riittää vajakki
Olen kylmäkalu ammatiltani. Missä homma hoidetaan?
Täällä olisi, mutta tekisin omien halujeni mukaan. Eli olisit täysin alasti kontallasi, saisit remmistä perseellesi ja sen jälkeen fistaisin sinua samassa asennossa. Persereikääsikin menisi muutama sormi. Vasta sitten tulisi kullia.
Piere ikeniis urpo
No piere. Mitäs tänne tulit esitteleen ittees. Painu hönö sirkukseen.
tätä itse ainakin kaipaan N25
Tykkäätkö vanhemmista miehistä? Sellaisista jotka ovat tuplasti ikäisiäsi.
Miten N25 suhun saa yhteyden?
M52
Fistaus olisi ihanaa mutta ei ihan nyrkki mahdu, vielä turhan ahdas pillu. Jos runkkaat minua isolla pumpattavalla dildolla niin kusi lentää kaaressa kun vedät dildon ulos. Haluaisin niin kovaa käsittelyä kun vaan mielikuvituksesi antaa myöten.
Voisin olla myös useamman miehen leikkikaluna, kunnon nöyryytystä ja pakottamista. Huh kun alkaa valua jo pelkästä ajatuksesta.
Hyi saatana rämesika
Hyi hemmetti mitäs olet. Tuo näky se peilistäs puskee esiin.
No on kyllä! Joku nainen esittelee itsensä lehmäksi, kun utareistansa puhuu. Mene johonkin isoon maataloon, jossa on aitoja sarvipääsonneja. Ne voisi sinut astua.
Missä päin tälläinen tapahtuma ois .. lypsykone ois tuttu väline.
Tuollaisen naisen maitoa olisi ihana maistaa ja tehdä siitä vaikka myös voita ja juustoa. Tulee herkulliset aamiaiset munakkaaseen ja pekoniin.
Voitaisiin ottaa tuollainen nainen meille käytettäväksi.Saunottaisiin ja vaimon kanssa pistettäisin sinut sohvapöydälle kontalleen ja levittettäisiin koko roppaan öljyä ja siinä voisi meidän sormet käydä kaikki paikat läpi.Sitten aseteltaisiin öljyttyihin tisseihin pumput ja kun niissä kunnon alipaine siirryttäisiin taaksesi ja myös pillulle asetetaan oma pumppu.Välillä pumpattaisiin lisää kun joudut maistamaan kullia.Vaimon myös nuolettaisi sinulla omaasi samalla kun pillusta poistettu pumppu ja sisääsi työnnettäisi kyrpää.