Kuka uskaltaa, niissähän on toisen ihmisen liat ja bakteerit?
Ostaako kukaan käytettyjä alusvaatteita?
Anonyymi-ap
16447
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Sitä olen itsekin miettinyt mutta kyllä vaan ostaa, oon myynyt monet vuosien mittaan ja jokuset myös livenä ja ovat olleet ihan kiimoissaan.
Missä olet myynyt, ja paljonko olet veloittanut?
Mulla on ollut kolme vakiostajaa vuosien takaa, yleisesti en oo myynyt. Saivat aina itse määritellä hinnan ja kaikki halua maksaa mulle 50e mikä on korkeampi hinta kun perus hinnat. Mutta ne tykkäs kun en tehnyt yleisesti ja halusin että ovat 100pros tyytyväisiä. Ja halus just multa. Parit on mennyt livenä, maksoivat 100e
Kiimaiset ukot vähät välittää vaikka niissä käytetyissä rytkyissä olisi satiaisia, visvaa ja paskaa kunhan saavat tyhjentää pakottavat pallinsa.
Niistä visvoista ne maksaa...
Sitähän se sun pääs on täynnä. Häähähää mitäs olet visva pää.
Sää mää ja bää on visvapää buaahaa
Ostan kyllä alusvaatteeni uutena kaupasta!
Niin minäkin.
Ei vanhoista kiinnostuneet pukeudu ostoksiinsa. Mahtuu sopivasti keskijalkaan.
Mee vessan pönttöjä puunaamaan pirihoro
Voin hyvin puunata vessanpönttöjä. Se on työtä josta maksetaan.
Toiset pystyy työhön ja toiset ei.
Vaan sinua ei huolita edes vessan pönttöjä puunaamaan pirihoro
Tänään iltavuorossa.
Vittu mikä sinä ketään pirihoroksi haukkumaan. Katos peilin sieltä se löytyy ei täältä. Vittu mistä noita saman paskan jauhajia oikein piisaa.
Vaan sinähän se tuonkin ittestäs pirihoro tiedät. Oletko koskaa tehnyt muuta vetänyt kamaa ja jakanut persettäs homo.
Sää mää ja bää on homo buaahaa