Olen vanhempi mies ja runkkaan todella paljon, jätän aina spermat puhdistamatta ja sen vuoksi kullini haisee todella voimakkaasti. Usein haju saa minut niin kovaan kiihkoon että haluan pervoilla oikein kunnolla. Laitan silloin vaipan ja kuseskelen siihen illanmittaan, yöksi jätän tämän märän vaipan paikoilleen ja jos hyvin käy niin saan vielä paskannettuakin siihen.. Aamulla on todella pervo tunnelma kun on kusimärkä ja paskainen vaippa, kulli aivan kovana ja on ihanaa runkata valtava orkku ja antaa vielä spermat siihen samaan vaippaan.
Haiseva kulli
Anonyymi-ap
11382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Et varmaankaan ole työelämässä?
Kuulostaa taas yhdeltä sedältä lisää jolla poikuus tallella.
eiköhän noilta treffipalstoilta löydy perverssejä jotka nuolee tuonkin puhtaaksi 😋
Epäilemättä. 😆
Hyi saatana
Kiihotuit selvästi.
Spedellä taas haisevat jutut buaahaa
No mitäs sulta spede vois muuta odottaakaan. Mitäs olet paskathousussa.
Kyllähän sää mää ja bää speden jutut tiedät. Hähähää mitäs tiedät.
Käyn lähinnä kesäisin levareilla etsimässä imettävää, moni imettäjä arkailee töistä tulossa eikä pessyt lähtiessä kulliaan. Aivan turhaan parasta kun mähnäinen ja tuoksuvan kalun saan imettäväksi. T. Btm 65vnam
Voi sua parkaa! Ehkä mua tarvittaisiin. Kunpa mä olisin sun luona . Mä haluaisin sua vähän auttaa. Voisin ihan hyvin nuolla sun likaisen pippelin puhtaaksi eikä se haisisi enempää enää. Vessakäynnin yhteydessä jos et halua pyyhkiä kikulia puhtaaksi niin voisin sen puhdistaa nuolemalla. Mielelläni otan sun pisutipat suuhuni kunhan sun pippeli on puhdas. Eikös olisi hyvää palvelua? Kaikesta jännästä ja kummallisesta on aina mukava haaveilla. Niinkuin tästäkin.