On surullinen ja levoton olo. Ei se paremmaksi muutu, vaikka lähtisin jonnekin karaokeen. Tämä on oikeasti vähän "vaarallista".
En lähde nyt baariin
Anonyymi-ap
37502
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Varo ettei sulle tapahdu mitään ikävää. Naisrlle
Uhkailet?
Tottakai varon. En lähde minnekään. On "vähän vaikeaa". Kotona tanssin ja lauloin, niin helpottaa.
Sulle vois käydä huonosti monenkin toimesta. Pysy poissa!
Äläs pelottele.
Älä muuta sano mitvit
Pakitkin naisia pölvästeille esittävä peruukin päähän että ois autenttisempaa jorailua siellä yksityishuaneistos?
Kirjoitteletko tätä skeidaa fantasiapohjalta nk muiden tai monen puolesta? Paa niitä nimikirjaimia kans, niin vakuuttaa
Ois nyt ohjeistanut tarkemmin mistä kaapunnista tai kapakista kannattaa pysyä poissa, jäi vähän vajaaksi tiedotus
Kannattaa laajentaa elämänpiiriään.
Tottakai, mutta turva ennenkaikkea.
pimpo
Ohi meni luoti.
Onko ylevä olo kun voit neuvoskella tätä naista leikkivää ja puhutella omassa päässäsi naista kuin idioottia? TT
Mitä sinä räkättirastas yritit nyt tästäkin guben esityksestä pierehtiä? Sääliö🥱
Tee jotain järkevää elämälläsi.
En mitään muuta yritäkään tehdä kuin jotain järkevää.
Sinähän olet eilen oikein innostunut spämmäämään tulkutusta palstaäijän kautta ja päässyt toteuttamaan naisvihaas
Mää lähren huamenna baariin‼️
👵
Mitä sille sun sukulaiselle kuuluu?
Mää lähden joraamaan!
Taidat lähteä lähinnä maalituskerhoon
Mikä se o? Mää ole se jota maalitetaan, mut kukaan ei osu, ku oon niin nopia.‼️
👵
Mene muualle.
Menen ehdottomasti. Siellä on hauskempaa.
👵
Mikä se sellainen kerho olisi- sakki jotka jauhaa esim yhdestä täyttä pskaa? T
Niinpä tietenkin aloittajaäijä, olet ketterä kuin kettu vaikket vissiin hirveästi liikukaan
Nämä sinun heitot tälle palstaäijälle on varsin surrealistisia sekä ristiriitaisia. Mitä sinäkin muka puuhaisit jos SE menisi muualle ilmeisti täältä internetistä? Tässä on nyt jokin paradoksi
Pysyttele sisällä mielummin, jos tuntuu, että ovisilmäpsykoosi on iskenyt.
xD.
Muuten hyvä yritys spinnata tätä palstaäijän ihanaa skeemaa, mutta kaikilla ei välttämättä ole ovisilmää, naapuria tai rappukäytävää. Sitä taustaa vasten luja lapsenusko uskomattomiin stooreihisi on tahtokysymys tai vastaavaa. Säälin
On oikein ettei mene vasten oikeaa tahtoaan. Ne reissut päättyy aina huonosti. Mitäs vokottelijoista.
J kö siellä kiusaa tekee
Ajan yli :)
Luuletko noilla kommenteillasi "Ajan yli" pelottelevasi ihmisiä? Täällä on kohteliaita ihmisiä, jotka hidastavat ja antavat tietä.
Palstasetä taitaa purnata tässä eniten sitä, että ei ole kiesiä eikä ehkä korttiakaan paitsi hylllyllå
Jaa voi höh, kyllä mää vaan kävin ja piristyin heti kun pääsin toimittamaan hieman kaksoisviestintää