Vieläkin muistelen kun ukkomiehenä sain nuorta pillua mökilläni. Olin tullut mökilleni ennen vaimoani lämmittääkseni sen ja menin kylätielle tekemään vihtoja.
Ei ole todellista, tyttö tuli naapurimökiltä vastaan ja sanoi että vanhemmat vain reyyppää.
Lopulta se johti ,,,,,käskin kylään ja voi sitä riemua kun sain pieniä teinitissejä varovasti hivellä.
Uskallanko kulliani teinipilluun vaikka näytää kiimaiselta laittaa, mietin - kastelin ensin kulliani pillun mehuissa ja koitin varovaisaesti työntää, tyttö parhti jo eijä kullini edes ollut sisällä, työnsin voimalla.
Perekele kun oli tiukkaa, ensituntuman jälkeen tyttö vetäytyi, jätin kullini sisälle muhimaan ja tyttö alkoi kiihoittumaan, vaikka pidin vain kaluani sen sisällä.
Tunsin kuinka tyttö oii asivan kokematon ja sai ensikerran kunnolla kullia, voi mahoton kuinka nuoresta pillusta voi sitä kiimalientä riittää.
Takaapäin koitin välillä ja vedin nopeasti ulos - katselin kuinka pillu nopeasti sulkeutui, mutta jäi hieman avoimeksai, kuin pyytäen lisää kullia.
Alkoi tulla sellaisii orkkuhuutoja, että itekki aattelin etten noinn hyvä voi olla, mutta jatkoin.
Ilman kortsua lasakin kaikki teinipillun sisälle, piru kun tekikin makiaa, ja jälkeenpäin vähän aattelin kun 18 v nain,,,mutta höpöö teki.
teinipillu maiskahtaa,,,
8
1055
Vastaukset
Kieltämättä 16v tyttö pillu paljaana 👍
- Anonyymi00001
Sullehan kelpaa myös Heinolan sedän punakarvainen pyllykkä!
- Anonyymi00004
Anonyymi00001 kirjoitti:
Sullehan kelpaa myös Heinolan sedän punakarvainen pyllykkä!
Penkalle ja kuula kalloon näille sekopäille
- Anonyymi00002
Napsahtaako ihan suussa?
- Anonyymi00006
Miksi sinä kirjoittelet fantasioitasi tänne, huomaa myös kirjoituksen perusteella että et ole edes keskiverto älykäs.
- Anonyymi00007
Miksi hän ei saisi kirjoittaa fantasioitaan omalla ”ei edes keskiverto älykkyydellä”? Miksi sinä kommentoit hänelle noin tökerösti?
- Anonyymi00009
Anonyymi00007 kirjoitti:
Miksi hän ei saisi kirjoittaa fantasioitaan omalla ”ei edes keskiverto älykkyydellä”? Miksi sinä kommentoit hänelle noin tökerösti?
Sekopää yök
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee662231Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."61856Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2381380Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?216997En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71990Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.94983Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki22957- 20794
- 71775
Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin39760