Onko kaivatullasi

Paljon ystäviä tai onko hänen helppo saada hyviä ystäviä?
14412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei varmaan kun täällä pyörii!!!

Äänestä
  • Täällä voi pyöriä vaikka kaupan kassajonossa 😁

    Äänestä

  • Siis ap varmaankin 😅 eli täällä varsinkin ne aktiivisimmat ovat ilman ystäviä.

    No palstasetä eli gubbe on selvä tapaus ei oo kavereita ja hänellä menee yötkin täällä kirjoitellessa. Ja kavereita ei oo.

    No sitten tuo gubbeliina naispuolinen aktiivi täällä pyörivä ja naisia haukkuva trolli hällä ei oo kavereita. Eli mitäs noista pitäis sanoa eivätkä ilmeisesti pysty hankkimaan kavereita koska molemmilla myös päässä jotain vikaa joku psyyken diagnoosi kummallakin.

    Onko tämä kovin yleistä täällä en tiedä.

    1Äänestä

Ei sillä ole edes naista...

Äänestä
  • Sitä yrität aina hehkuttaa. EN ole kiinnostunut miehistä vaikka olisi maailman rikkain ja jonkun mielestä komea. Ei tee mitään säväystä.

    Äänestä

Vtusta jo minä tiedän

Äänestä

No nämä joiden elämä tuntuu olevan täällä palstalla heillä ei taida olla ystäviä. Jos palsta on tärkein asia elämässä niin kylhän se jo kertoo kaiken ystävii ei oo.

Aamusta yöhön asti täällä pyörivät. Täällä olleet vissiin suomi24 alkuajoista asti!! Muuta elämää ei sit ap:kään oo?

1Äänestä

Tiedän hänellä olevan paljon ystäviä ja saa niitä myös helposti. Hän vaan on 😘

1Äänestä

niin kun aina en ole varma että onnistuisinko auttamaanmasentuneitaa tyttöjä, vaikka haluaidinkin...

James-elokuva 007 pALLOSALAMA...

Äänestä
  • Jotenkin tulee aina mieleen masentunut mies hartiat kyyryssä.

    Äänestä

Jos on enempi erilainen, ei ole niin helppo löytää ymmärtävää ihmistä. Harvassa ovat. Mutta ihan hyvää kaveruutta löytyy helpommin.

Äänestä

On sama onko nolla tai miljoona ystävää tai kaveria. Juttu on se, että heillä pitäisi olla jotain annettavaa itsestään, eikä pelkästään aina ottamassa jotakin.

1Äänestä
  • Tämä. Ystävyys tukee molempia. Luonnostaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Tämä. Ystävyys tukee molempia. Luonnostaan.

    No kiva!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paljon ystäviä tai onko hänen helppo saada hyviä ystäviä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu