Alkanut kiinnostamaan katselu, kun toiset harrastaa hetero seksiä. Siinä sitten voisi saada oman nautinnon. Onkohan toive ajattelua. Onko kellään oikeasti kokemusta katselusta.
Katseleminen
Anonyymi-ap
481052
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 48
Vanhimmat
Olemme aviopari ja muutaman kerran olemme kokeneet kun mies katselee meidän rakastelua. On hieno ja kiihottava tunne kun joku katsoo ja samalla tyydyttää itseään.
No oikeastaan tätä juuri haluaisin. Olisi ihanaa joskus myös oikeasti kokeilla.
Nautinto se olisi. Tietysti avioparin ehdoilla ja toimisin sen mukaisesti😊
Se on juuri sitä.eli kaikki nauttii siitä hetkestä.
Tottakai kaikki perustuu luottamukseen.eli vain katsomista. Ei kuvaamista. Parisängyn sivulla sohva tuoli josta kaveri katsoi meitä kun olimme kiihkeänä uppoutuneet täysin toisiimme. Tietysti välillä tuli katsottua kun kaveri tyydytti itseään. Meille tää oli niin unohtumaton kokemus että varmasti sen vielä tulevaisuudessa teemme monet kerrat.😎
Menkääs nyt laitospellet muualle sekoilemaan
Mistpäin ootte. Mä jkl. Seudulta
Ihanaa olisi. Tuntuu jo nyt mukavalta, vaikka kuvittelen tilannetta. Luottamus, koska olen myös aviossa, mutta salainen haave. Purkautuisin aika nopeasti katsellessa ja hyväilemässä itseäni.
Kuulostaa hyvältä.tiedä vaikka joskus kohtaamme.
Vain unelmissas eunukki
Hähähää mitäs olet eunukki. Tuon tiedät itsestäsi pipipää homo.
Oikeasti haluaisin, jos sellainen pariskunta ja tilaisuus koittaa. Kiireettömästi, rauhassa, antaumuksella meidän 3 nautinto. Tiedän, että ei toteudu, mutta jos edes unissa. Senkin tiedän, että herää, kun jotain mukavaa näkee. Mutta haave elää😉
Heinola
Hei.olisin lähellä ja olisi mukava katsella teidän touhuja.. vaimo voisi katsoa isoa vierasta välillä...
Olis kyllä hieno kokemus runkata siinä samalla.02al
Tumputa keskenäs nyrkkikyllikki
No mitäs nyrkkikyllikki sulla jo vauhti päällä siellä. Onko tumputtaminen sun aino harrastus.
Paneskelen minun duunikaverin kanssa ja ollaan varattuja molemmat ja hyvää paikkaa hieman välillä haastava järjestää. Voitais tulla sun luo nussimaan ja saisit katsoa ja me saataisiin mesta.
Oletteko 02 alueelta vai mistäpäin. Olisi kyllä paikka tarjota asun omakotitalossa järjestyy vaikka sauna jos haluttaa. Mies 02al
Ollaan niuvanniemen suljetulta buaahaa
Pks asutaan molemmat, mutta hyvä pitää mielessä. Jos kerran sauna löytyy, Halusitko katsoa kun kusen mun nartun päälle, tai pilluun ja nussin sen jälkeen?
En halua mitään eriteleikkejä muuten kyllä sopii irstas touhu.Mies 02al
Pojat keskustelee seksistä 🤣🤣🤣
Onko sun pojat jo täysi-ikäsiä.
Täällä on aina vaan nuo ilkeät örkit.mikä niitä riivaa
He eivät tiedä mitä seksi ja sen tuottama mielihyvä on.
Ei taida olla noilla lapsukaisilla vielä kokemusta erotiikasta.Ehkäpä nytkin itseään tyydyttävät kun muita kiusottelevat tyhmillä kommenteillaan.
Uuden vuoden aikoihin kaverini kanssa iskettiin yhdessä vanhempi erittäin rehevä nainen. Nainen oli pukeutunut erittäin antavaan mekkoon. Mekko oli erittäin avoin yläosasta ja todella lyhyt. Alla ei ollut rintaliivejä, eikä pikkuhousuja. Oli erittäin halukas täti.
Hänen hotellihuoneessa nussimme tätiä vuorotellen takaapäin. Tätin isot painavat rinnat heiluivat, kun kaveri nussi pyöreää isoa persettä takaapäin. Iso perse läiskyi kuuluvasti ja täti suorastaan ulvoi nussittaessa.
Tämä on ainut kokemus katselemisesta. Mutta oli aivan helvetin kiihottavaa nussia noin runsasta naista ja yhtä kiihottavaa oli katsella ja runkata.
Nussimme tätä rehevää tätiä todella kauan, mutta sai todella taiteilla ettei lauennut liian aikaisin.
Eikö ole ilo nussia oikeasti rehevää vanhempaa naista. Ei sellaisen kanssa kehtaa julkisesti näyttäytyä, mutta sellaisen luona on ilo käydä nussimassa.
On monia naisia joiden kanssa ei kehtaa julkisesti liikkua, mutta heissä vaan on jotain saatanan pornoa ja irstasta, sekä suostuvat lähes kaikkeen.
Minua kiinnostais myös päästä katselemaan, kun pariskunta harrastaa seksiä.
Siinä on jotain kaunista saada katsella, kun molemmat nauttivat ja antavat toisilleen ihanasti nautintoa.
Etenkin silloin, kun on tosi kaunis nainen, niin se olisi ihana päästä katsomaan, kun nainen nauttii, kun häntä nussitaan.
Niin kuin esimerkiksi tässä videolla tämä pariskunta, tuollaista olisi kiva päästä katsomaan livenä.
https://www.porno-videot.com/videos/lasse-ja-sonja2
https://www.porno-videot.com/videos/lasse-ja-sonja-osa-2-jatkoa-videosta-osa-1
https://www.erome.com/a/1eSMck7W
No täytyy sanoa että onpa onnetonta touhua.eihän tuossa ole sitä kiihkeää tunnelmaa mitä meidän rakastelussa on. Pitää olla tunnelmaa suutelua ja kiihkeää panemista.
Samaa mieltä.
Aviopari on pohjoispohjanmaalta .
Tämä luotettava aviomies on myös pohj.pohjanmaa. joka haluaisi salaisen haaveen toteuttaa, pariskunnan ehdoilla.
Tallinnan laivalla näkee varsin paljon
Vessassa housut alas jo kohta joku tökkää
Ex naisen kanssa otettiin hänen naispuolinen vanhempi kaverinsa katsojaksi, kun pantiin ja osallistuikin hetken siihen.Otti itseltä pallit kouraan ja varoen hyväili, kun oma kalu pillussa samalla.
Löytyiskö Etelä-Pohjanmaalta paria kenen panemista sais katsella?
E sinmäinen kerta kun runkkasin tuntematomalle kameran välityksellä kyllä tuli kova orkasmi spermaa lensi että näyttö oli samea onko kellään kokemusta
Mulla kiihottaa ajatus katsella ku vaimo nai vieraan kanssa
Suostuuko vaimo?
Kivaa katsella parin touhua ja osallistua jos halutaan.
Naisen toiveiden mukaan.
Jatkaa kovalla munalla jos mies laukeaa ennen naista.
Tyttöillessä voi imaista miestä,naisen katsellessa.M 58
Kuulostaa hyvälle tyttöilijä mukana
Kiinnostaa katselu, runkkaus ja vaikka vähän osallistua sormin tai kuinka sovitaan. Seinäjoen alueella ukm 64v 174 65, sänkikalju normi mies. Vähän istua ja tutustua paremmin, olutta ja rentouttavaa...
Näitten pariskuntien nussimista olisi kiva päästä katsomaan ihan livenä ja pyytäisin, jos saisin liittyä mukaan ja olisi myös kiva saada kuvata.
https://www.erome.com/a/UopDb26s
https://www.erome.com/a/zCZzSsC3
https://www.erome.com/a/dNlrBADC
https://www.erome.com/a/CAiJnOBF
https://www.erome.com/a/acitI4Lf
https://www.erome.com/a/jxSzLSiZ
Vain haaveena.
Sellainen useamman kaveripariskunnan ilta, jossa jokainen voisi harrastaa seksiä illan aikana kuinka haluaisi.
Haluaisin ottaa omaa vaimoani pitkän pöydän päässä, kun muut syövät ja juttelevat pöydässä.
Haluaisin katsella itse kun toinen hyvännäköinen pariskunta panee sohvalla. Samalla hyväilisin oman vaimoni pillua katsellessa heitä.
Onko Loimaan lähialueella mahdollista päästä katsomaan. Siisti terve 63v. Mies.
Etsi oma nainen, niin me muut runkkarit tullaan katsomaan.