Oletko jo miettinyt, koska antaisit minulle aikaasi? Haluaisin nähdä ja jutella, pikkuisen suudellakin. Jätän sitten sinut rauhaan, jos niin haluat. En ole tyyppiäsi, enkä usko meidän välille koskaan mitään tulevan- vaikka rakastan. Siksi, en ole tehnyt tarvittavaa liikettäkään- mikä edes mahdollistaisi tapahtumat. Jos kertoisit tunteesi-???
miehelle naiselta
28
448
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Mitenkä voimme julkisesti tavata?
- Anonyymi00002UUSI
Meripuistossa ehkä.
- Anonyymi00003UUSI
Anonyymi00002 kirjoitti:
Meripuistossa ehkä.
Kas ku ei Salpapuistossa.
- Anonyymi00004UUSI
Anonyymi00002 kirjoitti:
Meripuistossa ehkä.
Missä se sijaitsee?
- Anonyymi00010UUSI
Pitääkö tavata julkisesti? Sovitaan syrjäinen paikka.
Haluan nähdä sinut, en muita.
- Anonyymi00005UUSI
Kokkolassa
- Anonyymi00007UUSI
Eikö kuitenkin tarkoita Helsinkiä? Siellä myös?
- Anonyymi00011UUSI
Ei.
- Anonyymi00012UUSI
Anonyymi00007 kirjoitti:
Eikö kuitenkin tarkoita Helsinkiä? Siellä myös?
Ei.
- Anonyymi00014UUSI
Anonyymi00011 kirjoitti:
Ei.
Eli missä päin sitten?
- Anonyymi00006UUSI
Et ole tyyppiäni?
- Anonyymi00008UUSI
Kukaan ei varmaan sitten ole tyyppiäni.
- Anonyymi00009UUSI
Miltä kirjaimelta kysyt ja missä päin suomea? Etelässä?
- Anonyymi00013UUSI
3.2.2026
- Anonyymi00015UUSI
Anonyymi00013 kirjoitti:
3.2.2026
Mitä tarkoitat?
- Anonyymi00020UUSI
Anonyymi00013 kirjoitti:
3.2.2026
"SIM-kortin rekisteröinti epäonnistui". -sivu
PS. Rekisteröi ihan oma liittymäs! - Anonyymi00021UUSI
Anonyymi00020 kirjoitti:
"SIM-kortin rekisteröinti epäonnistui". -sivu
PS. Rekisteröi ihan oma liittymäs!Mitä tulet sivusta vastaamaan. Päivämäärä liittyy kysymykseen.
- Anonyymi00023UUSI
Anonyymi00021 kirjoitti:
Mitä tulet sivusta vastaamaan. Päivämäärä liittyy kysymykseen.
Miksi et kerro kaupunkia?
- Anonyymi00024UUSI
Anonyymi00021 kirjoitti:
Mitä tulet sivusta vastaamaan. Päivämäärä liittyy kysymykseen.
Mitä sä itte vastailet toisten numeroista?
- Anonyymi00016UUSI
Tavataan vain Kokkolassa?
- Anonyymi00022UUSI
Ei tavata.
- Anonyymi00017UUSI
Sait sinä aloittajaäijä sentään pari utelua ulkopuolelta tähän houreketjuun mihin olet nakuttanut suurimman osan vastauksista itse
- Anonyymi00018UUSI
Minun pitäisi nuolla tai olla nuoltavana jonkun sellaisen taholta joka itsekään tiedä mitä haluaa. En kyllä ala mihinkään lutkutuksiin kenen kanssa tahansa.
- Anonyymi00019UUSI
Tiedän, mitä haluan.
- Anonyymi00025UUSI
Tule sitten....
- Anonyymi00026UUSI
Ok.
- Anonyymi00027UUSI
Kirje roomalaisille?
"Ihmisten syyllisyys
Jumalan viha ilmestyy taivaasta ja kohdistuu kaikkeen jumalattomuuteen ja vääryyteen, jota ihmiset tekevät pitäessään totuutta vääryyden vallassa. Sen, mitä Jumalasta voidaan tietää, he kyllä voivat nähdä. Onhan Jumala ilmaissut sen heille. Hänen näkymättömät ominaisuutensa, hänen ikuinen voimansa ja jumaluutensa, ovat maailman luomisesta asti olleet nähtävissä ja havaittavissa hänen teoissaan. Sen vuoksi he eivät voi puolustautua. Vaikka he ovat tunteneet Jumalan, he eivät ole kunnioittaneet ja kiittäneet häntä Jumalana, vaan heidän ajatuksensa ovat käyneet turhanpäiväisiksi ja heidän ymmärtämätön sydämensä on pimentynyt.
He väittävät olevansa viisaita mutta ovat tulleet tyhmiksi, ja he ovat vaihtaneet katoamattoman Jumalan kirkkauden katoavaisten ihmisten ja lintujen, nelijalkaisten ja matelijoiden kuviin. Sen vuoksi Jumala on jättänyt heidät mielihalujensa valtaan sellaiseen saastaisuuteen, että he keskinäisissä suhteissaan häpäisevät oman ruumiinsa. He ovat vaihtaneet Jumalan totuuden valheeseen, he ovat kunnioittaneet ja palvelleet luotua eivätkä Luojaa – olkoon hän ikuisesti ylistetty, aamen. Siksi Jumala on jättänyt heidät häpeällisten himojen valtaan. Naiset ovat vaihtaneet luonnollisen sukupuoliyhteyden luonnonvastaiseen, ja miehet ovat samoin luopuneet luonnollisesta yhteydestä naisiin ja heissä on syttynyt himo toisiaan kohtaan. Miehet ovat harhautuneet harjoittamaan keskenään säädyttömyyttä ja saavat ansaitsemansa palkan.
Koska he eivät ole antaneet arvoa Jumalan tuntemiselle, on Jumala jättänyt heidät arvottomien ajatusten valtaan, tekemään sellaista mikä ei sovi.
𝙃𝙚 𝙤𝙫𝙖𝙩 𝙩𝙖̈𝙮𝙣𝙣𝙖̈ 𝙠𝙖𝙞𝙠𝙚𝙣𝙡𝙖𝙞𝙨𝙩𝙖 𝙫𝙖̈𝙖̈𝙧𝙮𝙮𝙩𝙩𝙖̈, 𝙝𝙖𝙡𝙥𝙖𝙢𝙖𝙞𝙨𝙪𝙪𝙩𝙩𝙖, 𝙖𝙝𝙣𝙚𝙪𝙩𝙩𝙖 𝙟𝙖 𝙥𝙖𝙝𝙪𝙪𝙩𝙩𝙖, 𝙩𝙖̈𝙮𝙣𝙣𝙖̈ 𝙠𝙖𝙩𝙚𝙪𝙩𝙩𝙖, 𝙢𝙪𝙧𝙝𝙖𝙣𝙝𝙞𝙢𝙤𝙖, 𝙧𝙞𝙞𝙩𝙖𝙞𝙨𝙪𝙪𝙩𝙩𝙖, 𝙥𝙚𝙩𝙤𝙡𝙡𝙞𝙨𝙪𝙪𝙩𝙩𝙖 𝙟𝙖 𝙥𝙖𝙝𝙖𝙣𝙨𝙪𝙤𝙥𝙪𝙪𝙩𝙩𝙖, 𝙝𝙚 𝙥𝙖𝙣𝙚𝙩𝙩𝙚𝙡𝙚𝙫𝙖𝙩 𝙟𝙖 𝙥𝙖𝙧𝙟𝙖𝙖𝙫𝙖𝙩, 𝙫𝙞𝙝𝙖𝙖𝙫𝙖𝙩 𝙅𝙪𝙢𝙖𝙡𝙖𝙖, 𝙤𝙫𝙖𝙩 𝙧𝙤̈𝙮𝙝𝙠𝙚𝙞𝙩𝙖̈ 𝙟𝙖 𝙥𝙤̈𝙮𝙝𝙠𝙚𝙞𝙩𝙖̈, 𝙧𝙚𝙝𝙚𝙣𝙩𝙚𝙡𝙚𝙫𝙞𝙖̈ 𝙟𝙖 𝙥𝙖𝙝𝙖𝙣𝙞𝙡𝙠𝙞𝙨𝙞𝙖̈, 𝙫𝙖𝙣𝙝𝙚𝙢𝙢𝙞𝙡𝙡𝙚𝙚𝙣 𝙩𝙤𝙩𝙩𝙚𝙡𝙚𝙢𝙖𝙩𝙩𝙤𝙢𝙞𝙖, 𝙮𝙢𝙢𝙖̈𝙧𝙩𝙖̈𝙢𝙖̈𝙩𝙩𝙤̈𝙢𝙞𝙖̈ 𝙟𝙖 𝙚𝙥𝙖̈𝙡𝙪𝙤𝙩𝙚𝙩𝙩𝙖𝙫𝙞𝙖, 𝙧𝙖𝙠𝙠𝙖𝙪𝙙𝙚𝙩𝙩𝙤𝙢𝙞𝙖 𝙟𝙖 𝙨𝙖̈𝙖̈𝙡𝙞𝙢𝙖̈𝙩𝙩𝙤̈𝙢𝙞𝙖̈. 𝙑𝙖𝙞𝙠𝙠𝙖 𝙝𝙚 𝙩𝙞𝙚𝙩𝙖̈𝙫𝙖̈𝙩 𝙅𝙪𝙢𝙖𝙡𝙖𝙣 𝙨𝙖̈𝙖̈𝙩𝙖̈𝙣𝙚𝙚𝙣, 𝙚𝙩𝙩𝙖̈ 𝙣𝙚, 𝙟𝙤𝙩𝙠𝙖 𝙠𝙖̈𝙮𝙩𝙩𝙖̈𝙮𝙩𝙮𝙫𝙖̈𝙩 𝙩𝙖̈𝙡𝙡𝙖̈ 𝙩𝙖𝙫𝙤𝙞𝙣, 𝙤𝙫𝙖𝙩 𝙖𝙣𝙨𝙖𝙞𝙣𝙣𝙚𝙚𝙩 𝙠𝙪𝙤𝙡𝙚𝙢𝙖𝙣, 𝙝𝙚 𝙩𝙤𝙞𝙢𝙞𝙫𝙖𝙩 𝙞𝙩𝙨𝙚 𝙣𝙖̈𝙞𝙣, 𝙫𝙞𝙚𝙡𝙖̈𝙥𝙖̈ 𝙤𝙨𝙤𝙞𝙩𝙩𝙖𝙫𝙖𝙩 𝙝𝙮𝙫𝙖̈𝙠𝙨𝙮𝙢𝙞𝙨𝙩𝙖̈𝙖̈𝙣, 𝙠𝙪𝙣 𝙢𝙪𝙪𝙩 𝙩𝙚𝙠𝙚𝙫𝙖̈𝙩 𝙨𝙖𝙢𝙤𝙞𝙣." - Anonyymi00028UUSI
Miksi ihmeessä nainen tulisi kun et edes usko suhteeseen?! Itsekäs teksti mä mä mä… 💩
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869