Tietää sinun ja sen suhteesta koskaan?
Ajattelitko etten saisi
Anonyymi-ap
28510
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Ei kuulu sulle. Mieheltä.
Vastailetko nk tosissasi palstaäijän aloituksiin ja jos, saanko udella että miltä pohjalta?
Niinhän ne yleensä luulee
On vähän epäselvää keiden.
Et siis tiedä kumpi niistä naisista aloittaja on?
Täh en tiedä kerään koska tämä on anonyymi palsta
Pakko kai sitä oli yrittää piilotella, kun yrität mustasukkaisuuksissasi pilata meidän välit.
Miten joku on yrittänyt pilata?
Mitä sitten olit minusta kiinnostunut
Piinattu sielu siellä haravoi palstaäijän aloitusta etsien vastauksia selittämättömiin asioihin
minua ei tosiaankaan kiinnosta kuin oma mieheni ja se on yksi lysti mulle vaikka hänellä ois atm joku muikki. se ei tule kestämään. 😗 olen hänen. tiedän että meidän kuuluu selättää ongelmat ja mennä yhdessä eteenpäin. olen muutenkin paljon enemmän auki nyt kuin koskaan aiemmin. rakas.🩷
Ettehän te edes ole ollu vuosiin yhdessä.
Näin monta eri kerronnan kerrosta WT väelle taas, aloittajaäijä
En ajatellut. Kerroin sen sinulle. Miksi syytät vieläkin? Erosimme. Haluatko, että minulla menisi asiat mahdollisimman huonosti?
Kenellehän kirjoitat.
Minä en ainakaan toivoisi hänelle mitään pahaa.
Sivusta.
Kiva kuulla, että toivot hyvää. Olen syntynyt onnettomien tähtien alla, on ylisukupolvista traumaa ym. Olen kärsinyt riittävästi. Haluan itsenäistyä ja päästä irti.
Ansaitset parasta.
Sinä et koska haluat kuvitella että tämä puutaheinää jaakaava aloittajaäijä joka tämänkin kommentin tuhersi on joku joka tilittää täällä tällaisia asioita. Se on hyvin patologista ajattelua
Et sä voi toisen puolesta sanoa miten ajattelee tai mitä kuvittelee.
Luin tekstin ja sen perusteella haluan toivoa jatkoon vain hyvää.
Tässä on nyt sellainen pieni paradoksi, että et sinäkään voi päättää millainen ihminen toinen on tai mikä tilanne hänellä on hymistelemällä trolliäijän teennäisiä tekstejä anonyymilla palstalla. Naiselta tämä vaikka et meikäläisiä selvästi kunnioita vaan tämä yritys kävellä yli näkyy täällä räikeästi ja oikein marinoidut toksisissa provoissa jotks performoi naista tahallisen huonossa valossa
Kauhean vaikeita pitää tehdä asioista jos yleisesti toivoo muille hyvää.
Väärä sanavalinta sitten.
Ja naiselta oli tämäkin.
Omasta puolesta olkoon, miten oli, mutta hänen/heidän olisi pitänyt olla suoria, eikä jättää roikkumaan aikoinaan.
Mitä tuossa tilanteessa tapahtui?
Mitä siinä nyt tapahtuu. Annetaan ymmärtää yhtä ja sitten mennäänkin toiseen suuntaan ja toisen kanssa, mutta ei niin, että toinen pääsisi irti tilanteesta, että se olisi selkeä.
Onko toiselta puolelta ymmärretty varmasti, että sulle on asioilla ollut merkitystä?
Ymmärrän tietenkin tilanteen sun kannalta jos on tarkoituksella jotenkin loukattu.
Kyllä on ymmärretty.
Öö, ei meillä ole suhdetta, eikä tule koskaan olemaankaan.
Naiselta
Pahinta roikotusta on olla jossain etä-netti-suhteessa ja ei ole mitään kiirettä sopia tosielämän kohtaamisia.