Ihan mielenkiinnosta kyselen?
Mitä sulle jää käteen tosta nainen
Anonyymi-ap
12309
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mistä jää ?? Mitä tarkoitat ?
No en ole tehnyt
🤏
👉👌
Se mikä jää kirkkonummelle pysyy kirkkonummella.
Ei kuulu tuntemattomille.
Kenellä naisella ja mistä voin kertoa hänen puolestaan ei yhtään mitään jos ei itse mitään tee
Tuulenhuuhtoma per*e 🤣
Pankkirva on velkanen itse mutta myös ei osaa olla kovin luotettava edes ystävistään kun puhelee kurjia asioita ihan täzzä parvekkeella saa kuulla kun kovaa huutaa puhelimessa kaikkien velka asiat niin kuin omansa olisi kunnossa. En asio ikinä hänen kanssaan siellä. Nokka korkealla kun ei vaan kompastuisi.
Tiedätköhän sä edes kuka se sekopäänainen on? Välillä vaikuttaa siltä, että uskot sen maalituksia ja luulet, että se ei ole niiden takana
Mistä? Ei täällä kantsussa jää käteen yhtään mitään. Ainoastaan toljottavia naisia vaikka maailma on täynnä komeita ja puoleensavetäviä miehiä, joille olen ilmeisesti kuin ilmaa. Yritäpä tässä rakastua tai löytää parisuhdetta. Ei oikein onnaa.
Voit ottaa mun eksän. Se asuu siellä. Voi olla joku niistä toljottajista.
Mies kiitos. En ole kiinnostunut romanttisesti tai seksuaalisesti naisista. Muutoinki preferenssi olis, ettei mies asu kantsussa. Olisi edes jotain vaihtelu tällä oleiluun.
Mielenrauha toivottavasti.