voisitko elää koko loppuelämäsi miehen kanssa, jolla mitättömän pieni kalu? tyyliin "peukalo" ;)
jos mies muuten ihana... komea jne.
jos mies muuten ihana... komea jne.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
en jättäny wifee, vaikks väljeni synnytykses
tunteet tallel ja iha ok vain eron huamaa hyvi
eihän kikkeli ole koko elämä. kato sä voit käydä tuuppaamassa naapurin muijaa tai antaa apen puikottaa. ei tollasta tarvii kattoo lopun elämää. elämä on liian lyhyt lyhyeen.
Hei hani!
Sinulle kerron vihjeen, kaikki miehet jotka omaavat ns. pienemään vehkeen ovat äärettömän taitavia rakastajia, katsos naisille seksuaalisuus on niin paljon muutakin kuin itse akti.
Opettele antamaan tajuttoman ihanaaa suuseksiä ja hyväilyä, keskity naiseen kunnolla, aina ajan kanssa ja sano ettei itsellesi ole niin väliä,ja sano naiselle hänen avautessaan ettet ole milloinkaan nähnyt kauniimpaa näkyä ja kun nainen sulaa syliisi ei se todellakaan ole koosta kiinni, katsos ympärillesi,miehet joilla on onnellisen ja tyydetyn näköinen nainen, ovat joka ns.pienemmän kokoisia tai ovat fiffanneet naisista jotain äärettömän ihanaa!!
Ei muutakuin naisen anatomiaa opettelemaan,ja maailma on sinun!!!
olen nainen ja kysyn naisilta... kiitos =)
Naisen voi tyydyttää niin monella tavalla, ettei älyttömän pienestä vehkeestä välttämättä siinä mielessä ole haittaa. Ongelmaksi voi muodostua miehen tyydyttäminen ja nautinnon tuottaminen hänelle, jos yhdynnässä jää kontakti liian löysäksi eikä mies kerro muita mieluisia konsteja.
Avoin keskustelu ja terve itsetunto on tuollaisessa suhteessa tavallistakin tärkeempiä. Yksi elämäni parhaista rakastajista oli "peukalo-kaliberia", suhde kaatui ihan muihin juttuihin.
seukkasin 4 vuotta äijän kanssa jolla oli normaali muna, ja olin siihe ihan tyytyväinen, vaikka äijä olikin ihan surkee sängys! mut se mulkku riitti. sit meil meni poikki ja sen jälkeen mul on ollu aika monta pelkkää seksikumppanii ja kaikil on ollu just semmonen peukalon kokonen muna, vaikka joukossa on ollu tosi komeita ja ihania miehiä. en ole aikaisemmin edes ajatellut asiaa, mut seksi näiden pienempimunaisten kanssa on ollu mitään sanomatonta ja heti oon ollu varma että toista kertaa ei tule. (voihan se tietysti olla että saan vaan orkkui ku pannaa syvälle ja isolla). no nyt mulla on yks äijä, ei mikää adonis, mut sillä on kokoa ja paksuutta. oon ihan sekas, rakastunut, panettaa koko ajan sen seuras, ihan ku pikkutyttönä karkkikaupas. ja sit ku se panee ni oon koko ajan seittemännes taivaas ja ei tarvi teeskennellä. kai se on joku luonnon laki, et mitä isompi ni nainen katsoo sen miehemmäksi tai jotaa. jos olisin jonku 2-senttisen kanssa, ni pettäisin varmasti, koska pakkohan sitä välil ois saada!!!! anteex jos loukkasin jotain, mut nää oli mitä mä tunnen.
enkä nyt tarkottan että pikkutyttönä panetti aina karkkikaupas!!! ja lisäys toho äskesee et kai mä totuin 4 vuodes sellasee normaalii mulkkuu ni ei pienemmät sit enää miulle kelpaakaa...