Älä hylkää minua. 😭
Miksi et enää tykkää minusta?
Anonyymi-ap
37610
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Halaus neidille, se lämmittää mieltä 😘
Kiitos aivan vtustii?
Tykkään! 🤗
Ajattelisin, et onko vain tyykkäämisestä kyse? Monilla asioilla voi olla vaikutusta siihen, että uskallus jää puolitiehen tai kokonaan uupuu? Pelkoja on monenlaisia ja ne ovat monen hyvän alun esteenä lähes aina? Omat kokemat mielessä aina.
Pelkoja on helppoa luoda nyky yhteiskunnassa ja maailman tilanne huomioiden. Harmittaa, kun ei haluaisi tahtomattaan pahaa mieltä tuottaa toiselle, eikä kokea häpeää, jos erehtyikin omien aistimusten kanssa toisesta. Kaikki on mahdollista?
Lopeta tuollainen vastenmielinen anominen! En koskisi sinuun tikullakaan! Et taida ymmärtää mitään siitä, mitään siitä mitä toiselle voi tehdä ja mitä ja pakkomielteisyys on jotain niin kammottavaa, että sitä on todella vaikeaa ymmärtää!
Voi…. 🥺😭
🤣😅 🤮
Onko aloittajasetä vähän liian värikästä taas? Ainakin nuo itsellesi vastaamat emojit iloisesti kukertaen? Raskas oot sinä ainakin
Rakastan. Vaikka toivotonta tämä on!
Niin, jotkut oikein tekemällä tekee asioista toivottomia ja silloin kannattaa vaan hyväksyä, että tuli tehtyä liian suuria mokia!
Kaiva se itsetunto jostain. Ole nainen, älä hiiri.
Kaiva itsekin misogyyninen pihatonttu itsetunto jostakin äläkä projisoi naista esittävän piilovihamielisiun esityksiin surkeaa itsetuntoasi. En välttämättä tarkoita juuri tätä aloitusta, vaan yleistä säälittävää käytöstäsi. T naiselta
Niin kerta, nelisilmä
Sinun takiasi lähtevät mukavatkin kirjoittajat. Ei kukaan jaksa näitä tylytyksiäsi ja vinoilujasi lukea. Olet harvinaisen ilkeä ihminen ja saat nautintoa piruilusta. Jos toinen sanoo: "Kaiva itsetunto", se on rohkaisu.
Tykkäänhän!
ei teistä voi tykätä, teitä voi vaan vihata.
Ok.
Tähän kommenttiin mihin joku nuiva jo kuittasi voisin yhtyä, mutta se olisi niin epäoikeurenmukaista
Muistithan ottaa edellisestä kommentista kuvakaappauksen millä populaareta tms
Tarkemmin mietittyäni näkemys esim siitä, että koko inner finland on aivan vtusta on liian laaja näkemys. Kärjistäminen on kyllä niin kaameeta
Sama koskee öllölän möllölää- kohtuutonta
I am afraid i have to let you go, son. -mommy
No en koskaan forever love. Pus
Aprillia?
No vitsihän se yksikin nainen oli/teille/niille on.
Ja "teitä" kaikkia vihaa.
Tule tyttö kyyttiin on aikaa taas.
yökkkkk
Minne? 😊
Eiköhän sulla ole tai olisi aina ollut emojille vastaava maalittaja tai haaveilija aikaa miten, tämän nyt muotoilisi. LMAO
Tähän se loppu ja piste.
Ja huutomerkki kans!
En lähtisi koskaan tuollaiseen tunteen purkaukseen.
Se oli aprillipila 🤭 tykkään tykkään. Oliko mauton?
Mikä oli aprillipila?
Newer.
Hylkäsinpäs...
Koska se oli ainoa oikea teko sinun kanssasi!
Naiselta miehelle.
Kun et sä osannu muuta kuin pelleillä kanssani niin antaa olla mua ei enää vittuakaan kiinnosta ei ole mitään tunteita