Ajattelin vain, kun minä näin tänään vähän sinun miehen joka oli pukeutunut tyyliin ” KARKOTAN KAIKKI NAISET LÄHELTÄ.”
Jäi vain hymy mieleen jonka satuin näkemään…
Oli kyllä kaunis hymy.
Mansikat näyttivät hyviltä, mutta ei kannata kadehtia, koska ei ne olleet hyviä vaan maistuvat vedeltä.
Jäi vain hymy mieleen jonka satuin näkemään…
Oli kyllä kaunis hymy.
Mansikat näyttivät hyviltä, mutta ei kannata kadehtia, koska ei ne olleet hyviä vaan maistuvat vedeltä.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aika moni mies karkottaa läheltään tänä päivänä.
Onneksi on ulkomaalaisia ja hyvin hoidettuja hyvältä tuoksuvia miehiä paljon.
Niin on niitäkin naisia olemassa, joita viehättää myski, eli sonnin pallihaisu.
Otan osaa
Ulkomaalaiset läträä sitä päälleen niin, että hississä meinaa tukehtua. Tuoksu kantautuu vahvana jopa kadun toiselta puolen. Kun niitä on laumoittain kaupassa, niin haju tuntuu pitkälle ennen kauppaa.
Oisko parempi haista mausteille kuten currylle?
Parempi sekin kuin paskan haju perseessä tai toisen auton penkeissä
Eli olit ja en siitä ollut valittamassa, koska olet sentään AITO EHTA SUOMALAINEN TURJAKE MIES 😘❤️💋💋💋
Jos ulkomaalaisen miehen haluaisin niin muuttaisin ulkomaille enkä jäis Suomeen valittamaan ja vaatimaan KUNNIOITUS SOMEN KAUTTA JOS MINUN TURJAKE MIEHENI EI ULKONÄKÖ MIELLYTÄ!
Ei ole pakko katsoa eikä mennä niin lähelle, että HIKI HAISEE JA PIERU LEMUAA JOTKA OVAT VAIN MIEHISIÄ VIESTEJÄ ELI OLEN DUUNARI JOKA TEKEE TÖITÄ JOISSA TULEE HIKI. PIERU ON VIESTI, ETTÄ OLEN SYÖNYT SIPULIA JA SIPULI PIERETTÄÄ!