JP Kukkonen erosi taas

Tämä on ilon päivä 😁
14430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei pysty edes rahalla pitämään naisia.

Äänestä
  • Mä tiedän yhden, jonka pystyy pitämään rahalla. Ei muuta kuin auton nokka kohti Turkua!

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Mä tiedän yhden, jonka pystyy pitämään rahalla. Ei muuta kuin auton nokka kohti Turkua!

    Pieni, sievä ja kaunis virotar?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Pieni, sievä ja kaunis virotar?

    Ei yksikään fiksu nainen, ala pitkään suhteeseen miehen kanssa, joka on miljonääri ja muuten vastenmielinen mies ulkonäöltään ja käytökseltään.

    1Äänestä

Minusta "Kauris" on enempi miehiin päinkin noin kehonkieleltään. Miksi nuo naiset pieksää tuota jatkuvasti, samoin jotkut miehet tuolla paareissa, sitten vielä aina kännissä?

Äänestä
  • Ehkä aukoo liikaa päätän tuntemattomille miehille ja siksi saa köniinsä miehiltä.

    1Äänestä

Kävikö mielessä että rikkaalla on vara valita? Uusia on jonoksi asti. Kohta on taas joku missi kynkässä hetken.

Äänestä
  • Saa polkea useita naisia, sitten vaan uutta tilalle.

    Äänestä

Toi on kyllä nolo kaveri... Eli rahalla saa ja hevosella pääsee.

Äänestä
  • Tasokkaita naisia kuitenkin nää viimeaikaset, pankki-ihminen, lakinainen, lentoemo. Eikä kellään kavallus- tai varkaustuomioita kuten Netalla.

    Äänestä

Rahaa ja maallista kaverilla vielä piisaa, mutta kun ei pysty mitään muuta antamaan… ehkä lääkärissä käynti auttaisi.

Äänestä
  • Kyllä se antaa, on vain niin et ei noin ruma mies naisia kiinosta ollenkaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Kyllä se antaa, on vain niin et ei noin ruma mies naisia kiinosta ollenkaan.

    On niitä rumempiakin, mm yx politikko, yx minimuusikko, pari näyttelijää ja naisia riittää.

    Äänestä

Kauraa kattilaan.🥣💰

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tämä on ilon päivä 😁

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu