Kysymys otsikossa

Kaukolämmön kustannuksista Puolet pois maalis huhtikuussa
Säästö 300 eurua.
Puulla loput.
789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hox!!!

Äänestä

Sähkö ja vesi kulutus vähäistä.
Mihin ylimääräiset rahat sijoittaa?

Äänestä

Hox

Äänestä

Hox hox tuttua on. Etätyö ei autokulujakaan vakuutusmaksu 130 eurua renkaat Nokian ei vaihtoa koskaan.

Äänestä

Mihin tämä perustuu?

Äänestä

Järkeä saa käyttää yhä. Harley Ferguuson luota siihen.moro

Äänestä

Kun ajattelee hymyilyttää kustannukset.......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaukolämmön kustannuksista Puolet pois maalis huhtikuussa
Säästö 300 eurua.
Puulla loput.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu