Saat aina minut suuttumaan

Koska olet niin passiivisaggressiivinen mököttäjä. Mitään et voi suoraan koskaan sanoa. Tiedät, että haluaisin sinulta huomiota ja isket sitten heikkoon kohtaan ja ignooraat tahallaan. Mutta antaapa olla…
23431
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Jotkut naiset on tuommoisia. Jopa varattuna vinkuvat huomiota muiltakin kuin puolisoiltaan.

3Äänestä
  • Kai sitä nyt omalta ihastukselta saa haluta huomiota? Minä en ainakaan ole varattu. Ap

    Äänestä

  • Miehet kylläkin olleet tällaisia...

    2Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kai sitä nyt omalta ihastukselta saa haluta huomiota? Minä en ainakaan ole varattu. Ap

    Niin uskottava feikkidialogi tämäkin, naisille katkera apäijä

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Miehet kylläkin olleet tällaisia...

    No mutta, ehkä jotkut heistä tykkäävät käydä läpi mielessään skenaarioita oisko irronnut- akselilla. Siitä on tekoon matkaa

    Äänestä

Minulta varatulta naiselta turha vinkua pilluu, ei heru ei.

1Äänestä
  • Olipa vähän teennäisesti ja päälleliimatun alleviivaavasti esitetty empowerment, palstaäijä

    Äänestä

niin..no mukava jos pystyy purkamaan pahaa oloa kirjoittamalla jonnekin palstalle, kuin heittelemällä Molotovin Coctaileja autoihin sisälle ja kaikkialle

Äänestä

Tällainen tyyppi on hirmu ärsyttävä. Tuttu juttu. Kannattaa unohtaa.

Äänestä
  • Ja mies kyseessä....älyttömän ärsyttävä jokaiselle naiselle flirttailemassa ja on limainen... Pettää henkisesti.
    Sivusta naiselta

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ja mies kyseessä....älyttömän ärsyttävä jokaiselle naiselle flirttailemassa ja on limainen... Pettää henkisesti.
    Sivusta naiselta

    Voi hyvänen aika aloittajaäijä. Olet luonut tänne ihan oman pienen maailmasi pienisieluisten adaptoitavaksi. Surettaa aivan

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ja mies kyseessä....älyttömän ärsyttävä jokaiselle naiselle flirttailemassa ja on limainen... Pettää henkisesti.
    Sivusta naiselta

    Jos naiset flirttailee miehelle ja mies ei, mistä tiedät mitä mies edes ajattelee. Jos naisia olisi liikaa, mieskin toivoisi ettei olisi.

    Äänestä

  • Pyhää vihaa?

    Äänestä

  • Also öllöläm möllölä at whole no ei saa(is)

    Äänestä

Et sitten muista että miten minua kohtelit se ghostaus johtu ihan siitä en olis ghostannu jos olisit käyttäytynyt ja ollut mukava minua kohtaan niinkuin minäkin en koskaan alkanut ärjymään sinulle tuosta noin vaan menisit johonkin hoitoon ja houtaisit tuon musta sukkaisuuden pois no eipä sillä enää merkitystä kun ei olla enää ikinä missään tekemisissä itsehän kusit joka kerta mut

Äänestä
  • Käytkö aloittajaäijä traumoja läpi monenkin ghoustaajan kohdalla? Retorinen kysymys ompi.

    Äänestä

Täytyy sitä välillä nukkuakin, joten älä siitä syytä.

Äänestä
  • Voi kunpa mäkin pystyisin. 🙁 Vaan taas täytyy mennä, ja olla pirheä. Eiiiih 😩

    Äänestä

Palstasetä se ei petä koskaan mitä tulee tähän jorinaan. Ilmeisesti tämän psykoosin laukaisee vain erään naisen ja erään miehen kanssakäyminen, aika erikoista 😉

Äänestä
  • Niin ja palstaäijähän ei ole ainut. On nimittäin eräs toinenkin sairaalloisen mustasukkaisuuden kourissa vellova vätys joka ei myöskään kestänyt eikä kestä, pakkeja.

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Niin ja palstaäijähän ei ole ainut. On nimittäin eräs toinenkin sairaalloisen mustasukkaisuuden kourissa vellova vätys joka ei myöskään kestänyt eikä kestä, pakkeja.

    minä. tiedetään. :c sivu

    Äänestä

Minä mökötän jos haluan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koska olet niin passiivisaggressiivinen mököttäjä. Mitään et voi suoraan koskaan sanoa. Tiedät, että haluaisin sinulta huomiota ja isket sitten heikkoon kohtaan ja ignooraat tahallaan. Mutta antaapa olla…

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu