Mä en ehkä kestä

.... Hymyilitkö sä mulle eilen 😍😊 Tosin minä se taisin aloittaa mutta sinä vastasit hymyyni 🤔❤️
16270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

hän suorastaan nauroi

Äänestä
  • Vastasitko omaan aloitukseesi?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Vastasitko omaan aloitukseesi?

    Näinkin voisi päätellä, että emojisetä, eli aloittaja on tämän haufkan sutkautuksen takana tai sitten tilanne on vieläkin nääs nk surullisempi. T naiselta

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Vastasitko omaan aloitukseesi?

    Minusta aloitus voisi hyvin olla mahdollistakin arjessa ja juhlassa, hyvällä tavalla. Toivoisin itselleni tällaista kokemaa. Sivusta. m-n

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Minusta aloitus voisi hyvin olla mahdollistakin arjessa ja juhlassa, hyvällä tavalla. Toivoisin itselleni tällaista kokemaa. Sivusta. m-n

    Eli päätelkääpä netin sleuthit jotain vaikka tästä aloittajaäijän vastauksesta

    Äänestä

  • Keijo-Helinällä jo jalkaki kaasulla. Vain jarru puuttuu. Koska lähette? -sivu

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Keijo-Helinällä jo jalkaki kaasulla. Vain jarru puuttuu. Koska lähette? -sivu

    Mää tässä poitsu männä päivänä vähän reflektoin mitä muut ovat sinusta mieltä jonkun kautta

    Äänestä

Mä vastasin eilen yhden miehen hymyyn.

Mut ei se kyllä ollut ensimmäinen kerta.

2Äänestä
  • Joo määki vastailen välillä ns hymyyn omalla tavalla mut joskus aivan nk oikeesti, ette voi ikinä tietää miten om

    Äänestä

  • Olen kuullut sanonnan, että useasti toistuessaan se alkaa tuntumaan enemmän todelta. Ja voi siten mahdollistaa hyviäkin asioita tapahtuvaksi tällaisessa tapauksessa? Kuhan pohdin vain ja sivusta.

    Äänestä

Mut ei siis eilen vaan toissapäivänä. T ap N

Äänestä
  • Siinä lähtiessä ehkä pieni hymy irtosi. Yllätyin vähän että se olitkin sinä. ❤️

    Äänestä

  • Ja silloin oli perjantai eikä lauvantai, apäijä?

    Äänestä

Ei varmaan mulle. -J

Äänestä

well you'e3 something.. minäkin boxwer-housut vainjaloissa nukkumaan peiton aqlle3

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

.... Hymyilitkö sä mulle eilen 😍😊 Tosin minä se taisin aloittaa mutta sinä vastasit hymyyni 🤔❤️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu