Iltalehti meni boikottiin, onko se PersuPravdan liite ?

Se kehuu estottomasti Purraa. Menee kohta Suomen Uutisten ohi Purra-palvonnassaan.
9162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siellä on mm. Sanna Ukkola.

Äänestä

Kuka sen mies onkaan ?

Äänestä
  • Persu ?

    Äänestä

Minä panin Iltalehden boikottiin heti kun se laittoi evästeettömän vaihtoehdon maksulliseksi.

Äänestä
  • Samoin, ompahan iltasanomat, ainakin vielä.

    Äänestä

Minä enpa nelehtiä kuten lint maanin ensossu

Äänestä
  • Opinnäytetyö persukoulun loppututkinnosta.

    Äänestä

Opin aate ja sen semoisia en kätä kuin lintsossumaani

Äänestä

Persuille tulee itku ja poru jos Orban häviää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se kehuu estottomasti Purraa. Menee kohta Suomen Uutisten ohi Purra-palvonnassaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu