Se oli ihanaa

Silloin siis ne katseet ja kemia. Ehkä sellaisen löytää joskus uudestaan jostain muualta
391522
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 39

Vanhimmat

En usko!
Oliko se vuonna 2020 ?

Äänestä
  • ???

    Äänestä

Ei varmaan pysyisi näpit toisistamme erossa

Äänestä
  • Olen sama mieltä.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Olen sama mieltä.

    Haluatko kaivattuask

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Haluatko kaivattuask

    Siis mitä?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Haluatko kaivattuask

    Sk

    Äänestä

Niin, itse en löydä muualta. Edelleen haluan. Naiselta

Äänestä
  • Nainen osaa näyttää halunsa, pikkutyttö ei.

    1Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Nainen osaa näyttää halunsa, pikkutyttö ei.

    Tsot Tsot.. Riippuu mitä se mies on touhunnut, että haluaako nainen ja pystyykö näyttämään tai onko muutenkin tunteistaan epävarma.sivusta

    1Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Nainen osaa näyttää halunsa, pikkutyttö ei.

    Ohi

    Äänestä

Jos tämä nyt yhtään lohduttaa niin ainakin omalle kohdalle on osunut useampikin järisyttävä ihminen. Luota, että löydät niin löydät.

1Äänestä
  • Paitsi ettet taisin olla järisyttävin

    1Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Paitsi ettet taisin olla järisyttävin

    Tähän asti 😉
    Sivu

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Tähän asti 😉
    Sivu

    Mutta onko tapahtunut jotain järisyttävänpää

    Äänestä

Olisittepa puhueneet vain. Siitä olisi voinut lähteä etenemään.

1Äänestä
  • En usko.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    En usko.

    Mikä nyt kiukuttaa oikeasti?

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Mikä nyt kiukuttaa oikeasti?

    Ei kiukuttaa mikään.

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Ei kiukuttaa mikään.

    Tunnusta vaan ihan suosiolla 😁

    Äänestä

Kyllä oli ihana. Katseet, perhoset vatsassa… Hetkelinen tujottus joka kertaa kun nähtiin vilaukselta…

Äänestä
  • Peppua taisi aika himokkaasti katsoa

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Peppua taisi aika himokkaasti katsoa

    En tiedä voi olla 😊

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    En tiedä voi olla 😊

    Nähty on

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Nähty on

    Milloin?

    Äänestä

  • Anonyymi00025 kirjoitti:

    Milloin?

    Useamman kerran kun toinen luuli pystyvänsä salaa katsomaan

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Useamman kerran kun toinen luuli pystyvänsä salaa katsomaan

    Kerro milloin?

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Useamman kerran kun toinen luuli pystyvänsä salaa katsomaan

    Mä katsoin ennen ainakin ihan surutta sen miehen pebaa 😂

    Äänestä

  • Anonyymi00029 kirjoitti:

    Mä katsoin ennen ainakin ihan surutta sen miehen pebaa 😂

    Ja Sivusta unohtui taas 🙄

    Äänestä

  • Anonyymi00029 kirjoitti:

    Mä katsoin ennen ainakin ihan surutta sen miehen pebaa 😂

    Taisin mäkin sitä peppua kehua

    Äänestä

  • Anonyymi00031 kirjoitti:

    Taisin mäkin sitä peppua kehua

    Kenen peppua?
    Sivusta sama

    Äänestä

Hyvin epätodennäköistä mutta onnea etsintääsi (kävelitkö onnesi ohi) kuinka elämä voi olla taputeltu hetkessä väärällä hetkellä toimimalla hätiköiden oikealla hetkellä aikailemalla miksi mä en tee mitään en katso itseäni sopivaksi kenellekkään mun kanssa joutuu sietämään paljon mä etenen elämässäni omalla vauhdillani en odota ketään jos ei itse osaa tai uskalla tehdä mitään ei voi mitään ei kun seuraava vaihtoehto suoleen eikö se niin mene kun joutuu tyytymään niin ei ainakaan tule raskaaksi ei saa vahingossakaan lasta miehelle jonka kanssa ei sitä edes halua ei tarvi kasvattaa lastaankin vihan keskellä seuraukset kun saattavat olla haitalliset

Äänestä
  • Aivan varmasti löydät toisen vaihtoehdon, jos niin haluat ja vielä kolmannen tai neljännenkin, kuten eräs toinen mies on kuulemani mukaan löytänyt. Tuohon keissiin en onneksi liity. Et ole kulkenut päivääkään saappaissani, joten älä tuomitse. Ehkä joskus saat kuulla minulta tai jotain muuta kautta minkälaista elämäni on ollut. Olen monessakin mielessä tällä hetkellä parhaimmillaan, mutta minussa on myös vakavia puutteita. Jos voisin aikaa kääntää taaksepäin, hankkisin itselleni sterin, koska pillerit ei sopineet enkä halua kohtuuni vierasta esinettä. En ole ikinä halunnut lapsia, olin hankala, vihainen lapsi ja oli muitakin ilkeitä lapsia. Olen aina tykännyt enemmän koirista.

    Äänestä

  • Anonyymi00034 kirjoitti:

    Aivan varmasti löydät toisen vaihtoehdon, jos niin haluat ja vielä kolmannen tai neljännenkin, kuten eräs toinen mies on kuulemani mukaan löytänyt. Tuohon keissiin en onneksi liity. Et ole kulkenut päivääkään saappaissani, joten älä tuomitse. Ehkä joskus saat kuulla minulta tai jotain muuta kautta minkälaista elämäni on ollut. Olen monessakin mielessä tällä hetkellä parhaimmillaan, mutta minussa on myös vakavia puutteita. Jos voisin aikaa kääntää taaksepäin, hankkisin itselleni sterin, koska pillerit ei sopineet enkä halua kohtuuni vierasta esinettä. En ole ikinä halunnut lapsia, olin hankala, vihainen lapsi ja oli muitakin ilkeitä lapsia. Olen aina tykännyt enemmän koirista.

    Ja vaikea puhua, kun jotenkin ei tiedä mikä on kiellettyä ja sallittua. Olen käyttäytynyt todella typerästi-avautunut-käpertynyt kuoreeni sen jälkeen. Olisit itsekin voinut vain sanoa jotakin, mutta kun ei niin ei. Ja aina kun olisin halunnut sanoa jotain, annoin sinun jyrätä olemuksellasi oman tahtoni. Että syytön et ole sinäkään. Jos haluat edetä ohi eteenpäin - Be my guest!

    Äänestä

Et ikinä tule löytämään vanhuus löytää sut eka mulla on elämä nyt kondiksessa ei ole edes tunteita sua kohtaan ja lapsikin on tullut

Äänestä
  • Onneksi olkoon lapsesta 😊vemne todellakaan ole toisillemme sopivat.

    Äänestä

Älä vaihda aidosta halpoihin kopioihin..

1Äänestä

Aikansa se kestää

Äänestä

En ole kanssasi samaa mieltä. Kukapa nyt stakkerista pitäisi!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Silloin siis ne katseet ja kemia. Ehkä sellaisen löytää joskus uudestaan jostain muualta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu