VOLGA tekee paluun!

Anonyymi-ap

11

301

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Kyllä osta Skodan en osta Toyotavolgaa.

    • Anonyymi00002

      Javist! Tilaukseen menee ja Corolla Crocs lähtee vaihtoon että heilahtaa. Perceestä se olikin. Tack ska du ha! Jore

    • Anonyymi00003

      Hieno auto ja varmasti Kominternin hyväksymä. Tilaukseen lähtee kunhan viimeinen osamaksuerä on nykyisestä Taavista maksettu Sperbankille 2034. Taisto

    • Anonyymi00004

      Tunteet nousee kaikilla tietysti kattoon kun kiinnostava autouutuus on tulossa idästä. Tottakai on vaihtoehto Skodalle, mutta vasta kun niitä saadaan maahan. Eli kaikki aatteellisesti suuntautuneet nyt jäitä hattuun. Ostetaan Skodia tähän hätään kun vaihtoehtoja ei juuri ole ja sitten katsotaan mitä koeajoraportit sanoo sisarmallista Volgasta ennenkuin rynnätään kaupoille.

      • Anonyymi00005

        Olet oikeassa! Vaikka punapalo on hirvittävä niin on tyydyttävä ainoaan itäautoon skodaan siihen asti. Kyllä skodassakin on huomioitu moskovan radio ja muu kaalivankkurin ominaisuus. Kun VOLGA tulee, skodia ei osa sitten enää kuin huijatut.


    • Anonyymi00006

      Uusia Volgia valmistava Nižni Novgorodin tehdas valmisti aiemmin Skodan ja Volkswagenin malleja Venäjän kotimarkkinoille.
      On tuo selvästi ihan vasemmiston suosikki.

    • Anonyymi00007

      Tojota tulee idästä. Skoda lännestä.

      • Anonyymi00008

        Miten Toyota liittyy Skodapalstalle?


    • Anonyymi00009

      Noloa, tojopappa. Noloa.

      • Anonyymi00010

        Ei se tee itäauto Skodasta yhtään parempaa vaikka sitä yrittää verrata koko maailman ylivoimaiseen ykköseen.


      • Anonyymi00011
        Anonyymi00010 kirjoitti:

        Ei se tee itäauto Skodasta yhtään parempaa vaikka sitä yrittää verrata koko maailman ylivoimaiseen ykköseen.

        Helpottaa kummasti skodakommarin sielunelämää kun voi dissata maailman ykköstä eli Toyotaa ja joutuu kärsimään itäkiesin eli skoodan vikojen kanssa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      74
      2435
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      37
      1997
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      101
      1253
    4. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      49
      1022
    5. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      94
      937
    6. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      26
      857
    7. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      152
      741
    8. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      30
      736
    9. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      41
      695
    10. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      56
      608
    Aihe