Kuntotarkastus ennen autokauppaa!

11366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

kamux

Äänestä

ei ihme että liikevoittoa tulee?

Äänestä

kiki

Äänestä

s2s2

Äänestä

muutaman tonnin voi ostaja säästää

koettu on

Äänestä

444

Äänestä

Ostin vuosia sitten katsastetun Peugeot 205. Taka-akseli oli vikainen katsastuksesta huolimatta, näin oletan. Paaliin meni.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://keskustelu.suomi24.fi/t/18576477/jos-saat-myyjan-suostumaan-siihen-voi-sanoa-etta-menoja-on-pari-kolme-tonnia#comment-141884809

ps. liikaa myydään tarkistamattomia autoja-KKV tutkii asiaa.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/18976159/kkv-tutkii-kamuxin-ja-sakan-toimintaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu