Muistatko ensimmäisen kerran kun suutelit häntä?

En....
6172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

😠😡

Äänestä

En ole ikinä suudellut ketään. Enkö olekin vitunmoinen luuseri? Kivittäkää mut.

Äänestä
  • Ei se ole luuseriutta, jos ei kohtaa sellaista kenen kanssa hommat etenisi.

    Äänestä

En muista. sellaista tuskin on tapahtunutkaan 😟

Äänestä

Joo siinä autossa

Äänestä

Taksimatkalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu