Häviät aika paljon.
Omapa on tappiosi
18
456
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kyllä näin teen
- Anonyymi00002
Ei se kyl noin mene miksi olit ilkeä tiesit mitä siitä seuraa no pellejän sä olet 30 kymppisenä lupasin et katson vielä 40 sun kanssa kortit ja jos sama meno sulla jatkuu niin jätän sut loppu iäkseni taakse ja alan mennä omaa elämää eteen päin lupasin että tehdään vauva sitten rakkaani kanssa kun täytän 40 ja niin syntyi meille ihanasta ihanin tyttö vauva
- Anonyymi00003
eiköhän seole teidän aika hävitä, veitset hakattu.
- Anonyymi00004
Ajattelemme molemmat noin.
- Anonyymi00005
tuliko yllätyksenä että muutkin osaa ja pystyy yhtä hirveusiin tekoihin kuin te. veitset hakattu.
- Anonyymi00006
Kyllä se on toisin päin itseppä et osannut käyttäytyä mun kanssa nyt mulla on hyvä olla olo on kuin 1995 kun en sua edes tuntenut ja sä sait mulle tän aikaan
- Anonyymi00016
95 never forget?
- Anonyymi00007
Voipihan se oll niinkin. Minä kuitenkin vihaisin ihmistä, joka vaatisi minua irtipäästämään kaikesta, jotta olisin hänen kanssaan. Ei olisi ainakaan rakkaus läsnä. Kysehän on silloin siitä, että olen väärän kanssa, jos toiveeni ja tavoitteeni ovat hänen mielestään vääriä ja pitäisi omaksua hänen elämäntapansa ja tavoitteensa. Useimmiten kylläkin kyse taitaa olla heistä joilla ei edes ole minkäänlaisia tavoitteita, mikä on mielestäni hälyttävää. sivusta
- Anonyymi00008
Jos en osaa tai halua arvostaa jotain ihmistä tai asiaa, niin en ole hänen arvoinen.
- Anonyymi00015
Eihän tässä ole kyse arvosta vaan siitä, että jos ei ole kiinnostunut tai kyseinen ihminen ei herätä lemmekkäitä tunteita, niin väkipakollako pitäisi yrittää?
- Anonyymi00009
Tuollainen uhmakkuus ei ole puoleensavetävää.
- Anonyymi00011
Ei todellakaan ole. Mutta kannattaa muistaa, että kyse on siitä, etten ole koskaan halunnut uutta suhdetta kenenkään kanssa!
- Anonyymi00010
Tein parhaani ja tällä kertaa se riitti pakkeihisi. En voi tehdä kuin parhaani joten minulla ei ainakaan ole jossiteltavaa...
- Anonyymi00012
Jos minulta sinulle (mieheltä naiselle), niin näinhän se on tainnut olla jo pidempään. En ole kilpailevaa sorttia ollut mielestäni oikein koskaan, en nauti sellaisesta.
Kyllä rakastamalleen tahtoo hyvää.- Anonyymi00013
Siis sinulta minulle. 🙈
- Anonyymi00014
En tiedä onko minussa naiselle mitään menetettävää. Olen aika haasteellinen. Arka kaikkiin uusiin asioihin ja muutokset hankalia. Olen myös herkkä ja epäluuloinen. Voi olla hankalaa saada minun kanssani asioita hoidettua. Osaan olla kyllä kultainen välillä ja lempeä. Miehen mietteitä.
- Anonyymi00017
Pakko myöntää, mutta en jaksa haasteellisia ihmisiä! Eksä oli haasteellinen ja siksi päätin etten halua uutta suhdetta enää koskaan! Ja saattaa käydä niin etten halua edes uutta ikäistäni ystävää. Elämääni on häiritty kauan ja siksi tuntuu, että yksin liikkuminen on paras vaihtoehto minulle!
- Anonyymi00018
Jos ei saanut vain tilaisuutta. Harmi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1762667- 1642499
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182177Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee592052Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31729"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591434Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2041420Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2241153Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931128Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3641058