Mitä voi katsella ja itkeä ikävää... ikuisesti...
Onneks on edes valokuva...
Anonyymi-ap
28579
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Tää elämä on hassu juttu Mari💔
Mulla muutama. Olet niin ihana niissäkin...
Laitetaan yhdessä hyvä kiertämään paremman Suomen puolesta.
Minkäs takia jotain toisen kuvia pitäis laittaa kiertämään ja miksi?
Hyvä kysymys.
Joku pimeä päästään, väsää varmaan jotain apukoulutason AI kuviakin
Ottakaa hei edes se suurennuslasi käteen ulsterin kaulukset pystyssä. T
Mitä haluat häneltä?
Täällä vissiin monta Maria?
Oliko aloituksessa mainintaa Marista? Ei tainnut mut joku Mari taisi vastata mut eihän se tarkoita että olis se ap:n kohde. 🤨
Oletko häneltä itseltään sen kuvan saanut vai jostain muualta? FB ym.?
Itsekin ajattelisin, etten voisi toisen tietämättä ladata julkisiltakaan sivuilta toisen kuvaa, koska se tuntuisi jo stalkkaamiselta. Mutta julkisilla sivuilla kyllä voisi käydä katsomassa vapaasti. Se ei taas ole stalkaamista. Helpottaisi varmaan ikävää ja tietäisi, että toisella on kaikki hyvin.
Voi vttu nyt oikeasti. Piilottakaa ne kuvat tai älkää ladatko, jos häiritsee.
Jokainen ottaa riskin, kun lataa kuviaan nettiin, eikä se omaan käyttöön ottaminen ole kiellettyä, eikä edes joidenkin kuvien jakaminen, jos lähde on mainittu. Toisesta ihmisestä kuvien levittäminen sen sijaan ei ole ok.
Surullista, että olet vain kuvan varassa. Olisitko voinut puhua toiselle.
Käytät usein palstaäijän humpuukialoituksissa tällaista tärkeilevää niin surullista- retoriikkaa. Taidat saada kiksejä ikäänkuin itsestäsi tai näistä tunnetiloista tämän nettimutinan kautta. T naiselta
Mitähän kiksejä sä saat noista typerääki typerimmistä kommenteistas? Lukijalle niistä ei ainaka ilmene mitään muuta, ku vahvistus jo ennestään sairaalloisesta idiotismistas.
Ok, öhöm? Voi hyvin!
Niitä katsellessa ei saa tehdä ja ajatella tuhmia! Tämä on fakta!
Tai sitten pitää omana tietona vaa
Niin....voihan sen niinkin tehdä. Eikö olisi kuitenkin kivempaa touhuta kaikkea mukavaa sen toisen kanssa?
Miksi sinä nainen otit sen selfie valokuvan salaa olkasi yli minusta? Huomasin sinut heti kyllä. Mikä sattuma tämä olikaan kaikkien vuosien jälkeen?
Joku SM nyrkkeilijä pullistelee myös naine
Kunpa mullakin ois hänen kuva🩷
WA kuva!
Jatkoiko hän rajan taa?
Mullaki on valokuva tallessa joka otin ku olimme keikalla. Siinä olit onnellinen ja tanssit ja kaikki oli hyvin. Ei murheita eikä surusta silloin tietoakaan. Kumpikin nautittiin elämästä ja hymyiltiin.
Ei tiedetty mitä elämä ja tulevaisuus tuo. Ei tiedetty ettei enää uudestaan päästä keikalle yhdessä nauttimaan musiikista. Siksi se onkin arvokas valokuva ku keikoista vielä saatoin nauttia ja olla onnellinen ku sain kanssasi siellä olla.
Käskit aina nauttimaan elämästä ja käydä keikoilla. Enää et sano mene keikalle ja nauti musiikista. Vain valokuvat on jäljellä kaikista ihanista keikoista kanssasi joita sain kokea.