Nyt kun sulle on selvinnyt millaisen tyypin kanssa olet tekemisissä niin ilmoita valinnastasi sitte selkeästi. Vai tuliko se jo?
Tais selvitä
Anonyymi-ap
17412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Ei nyt ihan ole selvinnyt
Kenelle tämä?
Tyypin kanssa tekemisissä olevalle !
No avaa nyt tätäkin hölönpölöä palstaäijä vähäsen, niin pääsevät eteenpäin tms
Millä tavalla tai miten paljon olette tekemisissä?
Vttu tässä mikään ole selvinnyt.
Kuka kenelle ja miksi mä olen aina sanonnu että lupa pitää kysyä paremmalta puoliskolta eräänlaista sarkasmiani en sillai ole sekaantunu kiltteihin tyttöihin miksi ettepä arvaakkaan kuinka helposti pettävät kun ei kukaan usko edes ettäkö pystyisivät moiseen eikä ole kukaan osannu oveni taakse ettäkö mun tartteis edes tehdä valintaa
Kyllä mä tiedän jo ensi näkemältä pitää vaan aina varautua muuttujiin sen mukaan muuttuu aina sen henkilön tulevaisuus kenensä kanssa olen tekemisissä
Selvillä on ollut jo kauan. Ei mitään uutta.
Kaikki tyypit smanlaisia ap mukaan lukien, ei mitään uutta auringon alla…
Ei ainakaan liian suurta vaikutusta ole vielä tehnyt.
Ei mitään hajua ketä tässä???
mä en halua mitään sekopäitä linnamiehiä elämääni
ylipäätänsä en tajua kuka on saanut päähänsä semmoista että haluaisin ketään elämääni enää
Niin että ilmoittele nyt?
Miten niin on selvinnyt?
Ja missä muka tekemisissä ollaan?
Mikä valinta pitäisi tehdä?
Minähän en ilmoittele mitään. En tässä vaiheessa. Jos on jotain asiaa, niin sen ilmoittelun pitää tapahtua sieltäpäin, ei täältä.