kumpi parempi 1g ddr400 vai 512m ddr500???

juu tossa otsikossahan toi kysymys jo oli
3231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Gramma vai metri, siinä pulma.

Äänestä

Mitä nopeutta emosi tukee. Toki suurempi määrä muistia hitaampanakin on parempi kuin pieni nopeana.

Äänestä

etteikö
1 Gt ddr 400 mhz olisi parempi

ei se muistin 100 Mhz ero ole ollenkaan niin ratkaiseva

mutta kannattaa huomioida se että 500 Mhz on niin uusi juttu että siinä maksat (turhaan)
uusimmasta uudesta

yst terv repesorsa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


masa kirjoitti:

juu tossa otsikossahan toi kysymys jo oli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu