Hermostutanko sinua mies

Älä hermoo rakas komea kyttääjäni 😉
19420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Miksi sä pommitat sitä miestä näillä itseäsi halventavilla kirjoituksilla? Eiköhän tästä hänet tunnista ja syy on se, ettet ole ainoa jota kyttää.

3Äänestä
  • Miksi sä kuvittelet ja yksilöit aloitukset? Tämä on ainut pitkään aikaan

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Miksi sä kuvittelet ja yksilöit aloitukset? Tämä on ainut pitkään aikaan

    Yksilöintiä on myös sun aloituksessa joten palataanpa siihen kysymykseen, että miksi ahdistelet miestä?

    Äänestä

  • Onko mieltä ylentävää lässyttää päivästä toiseen naista esittävän aloituksiin tällaista soopaa ja kaiken kukkuraksi proosailla jostain tunnistelusta? Säälittävää

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Yksilöintiä on myös sun aloituksessa joten palataanpa siihen kysymykseen, että miksi ahdistelet miestä?

    Millä tavalla tämä ahdistelu näkyy tässä palstaäijän provossa, jonka otsikon mukaan mies, eli aapee itse ”kyttää”’annahan yksäri jo olla tämän perävaunusi kera joka äänestelee varjoissa lymyillen tätä propagointia

    Äänestä

  • ” Eiköhän tästä hänet tunnista ja syy on se, ettet ole ainoa jota kyttää.” Kerro lisää palstaäijälle tulkuttava, it’s getting pretty wild girlfriend

    Äänestä

Hyvällä tavalla. Enemmänkin malttamaton en tiedä paistaa se ollenkaan tektistä. Se on mun heikkous sitä tämä elämä on mulla.

Äänestä
  • Mistä tekstistä?

    Äänestä

  • Pitäisi olla 700 vuoden päässä tulevaisuudessa se on komee paikka. Mut sä oot kauniimpi. Joku passipaikka-venttailu-häröily - juttu.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Pitäisi olla 700 vuoden päässä tulevaisuudessa se on komee paikka. Mut sä oot kauniimpi. Joku passipaikka-venttailu-häröily - juttu.

    Tässä saadaan samalla pieni fantasia toteutettua. Semmoinen tirkistelyjutska. Saadaan silmät auki depressiosta.

    Äänestä

Tulevaisuuden haaveet

1Äänestä

Laavu, makuupussi, sinä, minä.

Äänestä
  • Heti?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Heti?

    Pasmani-tasmanian sekaisin...

    Äänestä

Kenelle kirjoitat?

Äänestä

Meinaatko kyykkääjäsi? :P

Äänestä

Hups jäin kiinni 😩

Äänestä

Nainen vaalea. Valvoja huomaa kaiken, tiesithän sen? Koneessa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Älä hermoo rakas komea kyttääjäni 😉

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu