Koska minulla on ihan järjetön IKÄVÄ sinua eikä tämä monien vuosien kaipaus ole helppoa 😔
Nainen tiedätkö miksi estin sinut
Anonyymi-ap
39552
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Maailman typerin syys estää. Estäminen loukkaa ja saa aivan turhaan miettimään kaikkea maan ja taivaan väliltä.
Sivusta oletan.
En usko apn tarinaa? Esto tehdään vain, jollei halua olla missään tekemisissä toisen kanssa tai syyt voivat olla myös siinä, että on yhteinen tuttu ja lojaalius toisen kanssa suurempi kuin oma luottamus kolmanteen vähäinen.
Et ole estänyt. Näen some-tilisi normaalisti. 🤔
Estät! Mutta et voi jutella naisen kanssa....outoa.
Niin, mikä hemmetti miehiä oikein vaivaa!
Täällä on nää perustrollit kuten tiedätte. Mitään normaalia heiltä turha odottaa.
Ap siis ”estänyt” naisen jota vuosia kaipaillut. On niin loogista ja uskottavaa eli nainen jota hirmuinen ikävä joten nainen hänelle tuskin kirjoittelee eli eivät ole missään tekemisissä. Mut piti estää hänet kuitenkin 😅 tääkin aloitus vaan viestien kalastelua ei muuta!
No kun katsot koko viestiketjun läpi niin huomaat ettei ap ole kertaakaan vastannut mihinkään ketjun viestiin??
Ja tää on ihan normi täällä suomi24. Eli mikä on homman nimi? Joku aina aloittaa ketjun yleensä jollain lailla hämnentävän tai ärsyttävän jotta ihmiset saadaan kedkustelemaan.
Se on se juttu. Siksi täällä näitä sekopäisiä aloituksia. Suomi24:n taloudelle ilmeisesti jotenkin hyvä ett mahdollisimman paljon viestejä joten aloitus on tärkeä ja nimenomaan syytä olla törkeä ett ketju täyttyy viesteistä. 😂😂
Estät eli haluat viestiä, että nainen ei saa ottaa yhteyttä eikä nähdä kuvia ja tekemisiäsi. Miksi ikävöit ihmistä, joka on näin vastenmielinen?
Oiskohan kyse ihan vaan palstaäijän trollailusta, suotta eläydytte naisen jota ei ole kohtaaloon
Oletko alle 30 v. ? Muuten en ymmärrä näin lapsellista käytöstä. Tuskin tämä nainenkaan. Annat itsestäsi lähinnä hyvin oudon kuvan. Kenties mielenterveysongelmaisen?
Alle 15 v. veikkaisin niin lapsellisen typerä aloitus taas.
Typerää on vielä käydä kurkkimassa toisen profiilia ja sitten ei kuitenkaan uskalla sanoa yhtään mitään.
Rakkaus on typerää!
Tuntuu ja näyttää olevan joillekin.
Haluat aiheuttaa ikävöimällesi naiselle ahdistuneen, hämmentyneen ja ehkä jopa masentuneen olon? Että hän olisi mahdollisimman epävarma sinun suhteesi? Jos vaikka kohtaatte jossain, miten aiot selittää syyn?
Meinaatko ett nainen ahdistuis? Eiköhän se oo just tyytyväinen 😅. Ap vois jättää myös tänne viestittelyt kokonaan vai tuleeko näistä sun tilille jotain fyffee??
Hämmentyneen ja masentuneen olon joopa joo, aloittajaäijä kirjoittamassa elämänkoululaisille typerää kreikkalaista draamaa
🥺 sekö oli syynä?
Lisään, että jos oli minulle, niin minullakin ikävä 😔
En ole huomannut,että olisit estänyt.
Siitä vaan jos tulee parempi mieli.
Milloin olet estänyt, onko siitä reilu 5 vuotta aikaa….
Nytkö pitäis mennä sit tarkistaa ootko estänyt.
Mistä tiedät että esti?Kokeile toisella profiililla tai pyydä kaverilta apua.
Voi olla vaikka mitä syitä ettet nää sen profiilia.
Onko aloittaja T mies?
Se on semmonen homma merkin että sinä et yhteyksiä minuun saa ja jos vahingossa saatat nähdäkki niin parempi kun et satu vastatusten.Koita pikkuhiljaa jo tajuta!
Minkä takia?
Minunkin pitäisi varmaa estää, etten kävisi katsomassa kuvia vielä seuraavat 10 vuotta. Se vaan saattaisi satuttaa häntä, jos huomaisi sen joskus sattumalta, niin ei voi sitäkään tehdä.
Totta kai tuollainen loukkaa ja aiheuttaa hirveää epätietoisuutta: mitä olen tehnyt ansaitakseni eston? Nyt valoja päälle ihmiset!
Juuri näin!
Ei kiinnosta eikä ikinä ole kiinnostanut merkin!Itse tietää mikä oli viimeinen niitti että en halua silmissä enää nähdä ikinä.
Mikä merkin?
Ei minulta. En ole ikinä estänyt ketään.
Tuohan onkin ratkaisu.. miehet on vaan niin simppeleitä. Tuollaisella äo:llä onkin parempi, ettet ole tekemisissä😆
Vähän ristiriitainen monologi kersoille, aloittajaäijä
En tiesdä miten kiiinalaista kore4alaist a musiikkia, kuulen joskus aika kaunista.
Yli 50 äijä ,jos estelee niin ei jatkoon. Nuoremmatkin osaavat käytöstavat
en tiedä edes mikä olen varmaan se lizaaard
En usko tätä hänen kirjoittamaksi. Uskon vasta jos ottaa estot pois ja/tai kertoa siitä minulle. T
Minulla on sinua ikävä aamulla, päivällä ja illalla 😊