Taas on jo neljäs aloituskerta, eli olen käyttänyt Sepramia aluksi pari vuotta sitten muutaman vuoden ja kolmas kerta oli jo 15 vuotta, lopetin vuosi sitten mutta oireet palasivat ja "pakko" aloitta uudelleen neljännen kerran. Eli yhteensä olen käyttänyt Sepramia yli 20 vuotta annos on ollut 20mg pääsääntöisesti.
Kysynkin miten pitkään olette käyttäneet Sepramia ja kuinka monta kertaa olette "joutuneet" aloittamaan uudestaan. Ja onko tehonnut yhtä hyvin uudelleen aloittamisen jälkeen. Harmittaa tietysti kun taas pitää ottaa jotain läkettä, mutta nyt kärsinyt jo kuusi viikkoa ahdistuksesta ja vähäisestä unesta. Silloin kuin Sepram oli päällä niin nukuin paremmin eikä ahdistusta ollut kovinkaan paljon. Joo tiedän, että haittoja tässä lääkkeessä on mutta en ole löytänyt parempaa. Aloitusoireet tietty pelottavat, mutta aloitan nyt hyvin pienellä annoksella 2,5mg ja lisään vähitellen.
Kokemuksia Sepramin pitkäaikaiskäytöstä kaivataan
Anonyymi-ap
0
238
Luetuimmat keskustelut
- 372142
- 56696
- 40643
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne65509- 62492
- 42490
- 45490
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k15470Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh23458T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6457