nelonen?

Ei tämä kysymys tänne varmaan kuulu,mutta missä vika kun aamulla näkyy uutistekstit nelosella mutta kun lähetykset alkaa kuva häviää?Talossa on vain antenni.Ois hyvä jos "vika" löytyis kun nelosella tulee hyviä elokuvia ja sarjoja.
2171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vittu sehän pelkästään nuorien eli tyhmien kanava, eli jos kattoo sitä nii on tyhmä..

Äänestä
  • et sä voi yleistää et vaan nuoret ja tyhmät kattoo nelosta...sieltä oikeesti tulee muutamia hyviä sarjoja ja hyviä leffoja...vaikka sä et nelosesta tykkää ni se ei tarkoita että muut ei sais siitä pitää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nelkku kirjoitti:

Ei tämä kysymys tänne varmaan kuulu,mutta missä vika kun aamulla näkyy uutistekstit nelosella mutta kun lähetykset alkaa kuva häviää?Talossa on vain antenni.Ois hyvä jos "vika" löytyis kun nelosella tulee hyviä elokuvia ja sarjoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu