Jos kiinnostaa mitä meidän välillä on? Saisit vastauksen suoraan lähteeltä eikä tarvitse arpoa anojen joukosta. Eikä menis välitkään turhaan omien kuvitelmien takia.
Vaikka turhaan kysyt. Tiedät jo vastauksen. Ei ole mitään, kun ei se uskalla edes ottaa yhteyttä. Muuten ehdottomasti olisi kaikki. Eiköhän sekin ole kärsinyt tästä yhtä paljon kuin sinäkin. Ja minäkin.
Voisitte jo tehdä sovinnon.
Vaikka turhaan kysyt. Tiedät jo vastauksen. Ei ole mitään, kun ei se uskalla edes ottaa yhteyttä. Muuten ehdottomasti olisi kaikki. Eiköhän sekin ole kärsinyt tästä yhtä paljon kuin sinäkin. Ja minäkin.
Voisitte jo tehdä sovinnon.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Ihan siksi, koska ei ole kuin pieni aavistus mistä hän saattaa löytyä ja eihän siellä koko päivää lojune. Hiukan hankalaa tämä on. Ja surullista myös.
Kysyin ja sain vain vastauksia jotka eivät voineet pitää paikkaansa
Et sinä ketään väkisellä saa! Ja lopettakaa toisten asioista valehtelu,toisten adiat ei kuulu teille huurupäille! Alkaa jo ärsyttää tuo teidän touhu!
Se on sala suhde kaverin selän takana
Sitä on jatkunut jo jonkin aikaa, aika ikävästi tehty.
Kuinka kauan
no mikset sitten kysy minulta irl niin saisit varmistuksen kaikkeen?
ap
No eihän se ole vaikea laskea kun alkaa miettiä milloin käytös ihmisellä muuttuu. Harva osaa peittää, pienet asiat paljastavat.
24 syksyllä tapasivat? Kumpi pokas kumman? Tinder?
Ei ole sinun numeroa
Tuskin sama tilanne, moni pettää ja pelaa.
Se oli vain arvaus.
Oikeata tietoa ei ole
Niin, kannattaa vain olla varovainen keneen luottaa, se pahin sekoittaja voi löytyä oikeasti lähempää kuin luulee.
Sä olet kyllä täysin ulalla mun tilanteesta ja luulet jonksikin. Samoin kaikki ketkä väliin änki kun kommentin laitoin. Tämä eka kommentti multa tähän ketjuun. Esiintyjiä kyllä riittää. Minä kysyin ihmiseltä jonka kanssa on ollut kauan jo juttua joten turha olettaa muuta ja joo kyllä minulla on hänen yhteystiedot ja näemme säännöllisesti ja kyllä me myös tätäkautta viestittelemme ja te muut joilla ei ole yhteystietoja niin perustakaa oma ketju tai laittakaa sivusta. Turha tekeytyä toisiksi.
Ei ole kontaktia oikeassa elämässä, siksi.
Mitä se minulle kuuluu mitä teidän välillänne on? Kun en ole edes siitä niin kiinnostunut. Jos asiat ovat hyvin ja olet minulle entuudestaan tuntematon ja seurustelet , niin seurustele. En minä ole sinua tarkkaillut
Todella toivon että kukaan ei arvo täällä anojen joukosta yhtään mitään..
Vaan kylläpäs arpoo sittenkin, sen takia näitä houreisia aloituksia tänne ilmestyykin.
Älä kiusaa palstaäijä pian häitä viettäviä ihmisiä.
Lähetsä ap esiliinaksi? 😄
Tai opasteeks vaikka liikenneympyrään. -sivu
Mitäpä jos menisit täältä sotkemasta ihmisiä teidän kuvioihin jos teillä on muualla yhteys. Typerää leikkiä tuollainen.
Suosittelet sovinnon tekemistä, mutta silti haikailet saman henkilön perään. Voiko se toimia mitenkään päin?