Oletko mies täällä? Tiedän että ilman tunnisteita tässä ei ole mitään järkeä kysellä, mutta en halua laittaa tunnisteitakaan.
Testaan vielä kerran
22
489
Vastaukset
- Anonyymi00001
Niin, kun et osaa niitä sanoa.
- Anonyymi00002
Enpä ossoo sannoo kun miehiä aika paljon maailmassa, että kelle.
- Anonyymi00003
Varmasti se on täällä ja lukee kaikki viestit mutta vastailee vain sille toiselle kullalle.
- Anonyymi00004
🖐️☺️👍
- Anonyymi00005
Vastaan jot tunnisteita laitat.
- Anonyymi00006
Kirjoitan vain omalle kullalleni. Sori!
- Anonyymi00007
😊😊💕💕🐶🐶🐶🐶🐶🐶🐶🐶🐶🐶🐶🐶🫡🫡😊😊💕💕💖
- Anonyymi00008
Meillä on jo pullat uunissa ja lusikat pian samassa lokerossa... Sori!
- Anonyymi00009
ilman minkäänlaista tunnistetta et saa parempaa vastausta...
- Anonyymi00010
En ole täällä.
- Anonyymi00011
No ei sitten. :(
- Anonyymi00012
Elvytä kaveruus kukoistuksen kukkaan.
- Anonyymi00013
kokeile mennä nukkumaan että jortkurt pikkuhouaur vain jalassa tai kuin irswelläni boxerit.... jos kun on koneellinen ilmastoitikin niin kwaäiain.. hskaa viileräyä boi olla.
- Anonyymi00015
Juu, ei tosiaan ole mitään järkeä kysellä ilman tunnisteita. Hlvetti soikoon näitä 😂
- Anonyymi00016
Se on yhtä juhlaa sitten
- Anonyymi00018
Täällä ihmis mies on
- Anonyymi00019
Joo oon mä.
- Anonyymi00020
🙄odottelen sopivaa hetkeä " m"
- Anonyymi00021
Ei oo huomenna aikaa, kun vieraita tulee kylään. Pakko ottaa vieraita käymään, kun muuten suututaan, jos en tarjoa synttärin kunniaksi kakkukahvit. Valitetaan, että oon pihi, jos en pyydä kakkukahville.
- Anonyymi00022
Jos on mulle tää aloitus nii huomenna ei sovi kun tulee vieraita, kun muuten pidetään pihinä, jos en tarjoa kakkukahvit heille.
- Anonyymi00023
Anonyymi00022 kirjoitti:
Jos on mulle tää aloitus nii huomenna ei sovi kun tulee vieraita, kun muuten pidetään pihinä, jos en tarjoa kakkukahvit heille.
Jos on mulle tää huomenna ei sovi, kun vieraita tulee kakkukahville ja on kiirettä. Suututaan, jos en tarjoa kakkukahvit ja pyydä kylään ja juhlimaan. Pidetään pihinä, jos en kakkukahvit henno tarjota.
Saa kuulla töissä, että oon saita ja pihi, kun en pyydä vieraita kakkukahville.
En jaksa kuunnella, että oon pihi ja saita.
Helpommalla pääsee, kun pyytää heidät kakkukahville ja vieraita kutsuu.
- Anonyymi00024
Estät taas vaan jos onkin väärältä yhteyttä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1411478
- 1151225
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede261043Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89984Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat313871- 99833
- 38722
- 109676
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56658Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet144644