En vain voi näille tunteille mitään. Ei enää kiinnosta vaikka olisit joku siveysvalan antanut munkki, yrittäisin silti vokotella.
Joo olen ehkä törkeä
Anonyymi-ap
24346
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Kylhä mäkin sua😂
Täältäkin on tullu monenlaista
Mut välillä arveluttaa, että mikähän mä oon sulle
No mikä mä oon?
Jos kysyjä on hyvin eri ikäluokkaa kuin minä, hän ei ole minulle mitään, eikä tule koskaan olemaan!
Yrittää saa. Usein pitääkin.
Mutta jossain vaiheessa pitää lopettaa, koska kukaan ei pidä kauan roikkujasta! Hänen pitäisi ymmärtää se, että jos toinen ei koskaan sano mitään hänelle, hän ei silloin pidä sinusta milään tavalla!
Mahdollisesti, ellei sit jotain muuta kuten esim liian ujo. Muitakin syitä on.
Minulla ei ollut kyse ujoudesta, koska ole koskaan halunnut oman lapseni ikäistä ystävää ja toiseksi koin hänessä olevan täysin samoja piirteitä, kuin lasteni isässä oli ja se oli aivan liikaa minulle! En voi sietää sen tyyppisiä ihmisiä!
Tuskin kukaan tuollaisista tunteista loukkaantuu. Ehkä tämä paikka ei kuitenkaan ole oikea niiden ilmaisulle, ettet saa mitään harhaanjohtavia toiveita random ihmisten viesteistä. Puhu nuo suoraan kohteelle reaalielämässä. <3
Jos olet eräs nuorempi niin saat olla just oma itsesi vaan. m-n
Olen nuorempi🥰💋❤️
Mutta silti en halua koskaan oman lapseni ikäistä ystävää elämääni, enkä enää jaksa huonosti kommunikoivia ihmisiä! Hänellä oli vuiosien ajan aikaa sanoa jotain, mutta siihen hän ei pystynyt koskaan! Se vielä, että pidän vain ikäisistäni miehistä ystävyyden merkeissä!
Niin jos on oma lapsi, johon verrata, koska ei aivan kaikilla ole.
Oot sä joku rafaelin enkeli sit ite?
En ole, enkä tule koskaan olemaan! Oman lapseni ikäistä en halua nähdä enää koskaan! Se että minulta vietiin asumisrauhakin oli viimeinen niitti ja koska olen voinut kauan todella huonosti, hän ei ansaitse ystävyyttäni, Sen saa vain sellainen ihminen, joka ei ole koskaan kiusannut minua! Kiusaaminen on säälittävien ihmisten tapa toimia!!
Tekona sellainen on todella raukkamaista!
Jaa että itsellesi sentimentaalisia kannustuskirjeitä kyhäilevä apäijä tätä WT- draamaa tässäki muodossa sitten. T naiselta
Ajatelkaa aina äitiä kun ajattelette minua
Kermamunkki 🤤
Tää on hauska🤣 Nainen
Homousko mielessä?
Helpompaa hänelle
Sama jos sinä ole nunna🤣