Muistan taas miksi en käytä lääkkeitä. Niistä tulee vaan huono olo. Krapulainen olo ilman alkoholia. Taitaa mennä koko päivä harakoille sen takia.
On ikävä olotila
10
194
Vastaukset
- Anonyymi00001
Väärät lääkkeet. Oikeat lääkkeet ei aiheuta tuommoista.
- Anonyymi00004
No johan sait tuntea itsesi taas tärkeäksi assistentiksi palstasedän aloituksessa. Maybe you are ”in love” with this splaining of yours, dude?
- Anonyymi00006
Anonyymi00004 kirjoitti:
No johan sait tuntea itsesi taas tärkeäksi assistentiksi palstasedän aloituksessa. Maybe you are ”in love” with this splaining of yours, dude?
^ Tässä toisenlainen esimerkki siitä, kun lääkkeet on väärät.
- Anonyymi00007
Anonyymi00006 kirjoitti:
^ Tässä toisenlainen esimerkki siitä, kun lääkkeet on väärät.
Gaslit me ”uncle” one more time🥱
- Anonyymi00002
Mulla kans väsyttää nuo verenpainelääkkeet.
- Anonyymi00003
Liike on Lääke! Ylös ja Ulos!
- Anonyymi00008
Minulla on syöpä!
- Anonyymi00009
Jalassa kuolio, ehkä amputoidaan polvesta alaspäin.
- Anonyymi00005
Minä käytän, että nukkuisin edes vähän. Vihaan niitä, mutta olen niin turvaton. Aina en jaksa lähteä lenkille, eikä se auta nukkumiseen. Usein kun olen nukahtamassa, niin herään johonkin kauhukuvaan. Olen vuosia rukoillut, että saisin kunnon yöunet, tätä on jatkunut jo pitkään. Ottaisin koiran, mutten jaksaisi välttämättä hoitaa aina, kun tulee huono vaihe elämässä. Ja eläinlääkärimaksut ovat kalliita. Olen saanut maksaa tyttären koiran eläinlääkärimaksuja, että on saanut apua.
- Anonyymi00010
eksäni mielestä pitäisi hakea vammaisetua kelasta kun sanoin sairastavani kaksisuuntaista :) onko se näin että meitä tosissaan vammaisina pidetään?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen Yrittäjät täräyttää: Sunnuntain tuplapalkka pois lomat lyhyemmiksi ja arkipyhät palkattomiksi
Edunvalvontajärjestö Suomen Yrittäjät esittää muun muassa sunnuntain tuplapalkan lakisääteisyyden poistamista ja arkipyh2442044- 841228
- 901067
Jani Wickholm on kuollut
Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm1171045- 123850
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp87847Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa101809- 121771
Alan pikkuhiljaa olemaan sinut
sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante124716- 23701