Turun pahoinpitelijät

Turussa han on nuorisovankila laittakaa sinne kaikki nuoret pahoinpitelijät esim se tyttöjengi joka pahoinpitely toisia nuoria.
Ei voi muuta kuin ihmetellä millaisia ovat vanhemmat,pitäskö heidätkin laittaa tiilenpäitä lukeen
7185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hallitus suojelee natsilapsia

Äänestä

Ovatko matuja?

Äänestä
  • Matuja ne ovat aina, jos jossakin tehdään rikoksia.

    Äänestä

  • Vuosaaressako matuja? Ehei...n e ovat pellavapäisiä Liisoja, Sirpoja ja muita supisuomalaisia tyttöjä.
    Ainakin jos kysyt Helsingin vihervasuripoliitikoilta ja Ylen punavihreiltä toimittajatäteiltä

    Äänestä

Sitten vaan sinne takasin mistä ovat tulleet, ei niitä tarvii suojella. Loisivat Suomessa ja tekevät pahojaan

Äänestä
  • Persut joo

    Äänestä

villi länsi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Turussa han on nuorisovankila laittakaa sinne kaikki nuoret pahoinpitelijät esim se tyttöjengi joka pahoinpitely toisia nuoria.
Ei voi muuta kuin ihmetellä millaisia ovat vanhemmat,pitäskö heidätkin laittaa tiilenpäitä lukeen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu