Sperman määrä

Anonyymi-ap

Kiinnostaisi tietää, että onko se niin jos mies saa voimakkaan orgasmin niin sitä spermaakin tulee silloin paljon?

35

1028

    Vastaukset 35

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Riippuu kauanko on edellisestä siemensyöksystä.

    • Anonyymi00002

      Sulla ei ammu ku räkäpäitä

      • Anonyymi00003

        Sellaisella sinutkin saatiin alulle, laatu on kyllä kovin kehno.


      • Anonyymi00004

        Olis isäs kannattanut jättää räkäpäitten ampuminen väliin. Nyt on loppu tulos täällä nähtävänä.


      • Anonyymi00009
        Anonyymi00004 kirjoitti:

        Olis isäs kannattanut jättää räkäpäitten ampuminen väliin. Nyt on loppu tulos täällä nähtävänä.

        Kusta lorahti tekovaiheessa sekaan!


      • Anonyymi00013
        Anonyymi00003 kirjoitti:

        Sellaisella sinutkin saatiin alulle, laatu on kyllä kovin kehno.

        Kuului vaan tuf-tuf-tuf kun siitepöälyt lensivät.


      • Anonyymi00026

        Tups,tups,tups,tups,siitepölyä lentelee,kevät on siitepölyn aikaa.🤣😂


    • Anonyymi00005

      Kyllä ja ei.

      Ei, koska spermaa on vain rajallinen määrä, ihana yö ja viikonloppu niin viimeiset satsit on vain pieniä tirahduksia.

      Kyllä, jos on oikein kunnon orgasmi, kyrpä pumppaa ja pumppaa ja mälliä tulee jos sitä on. Eli jos tavaraa on, pidempi orkku niin tulee enemmän kamaa. Minulla nainen ottaa pilluun laukeamisen jälkeen munan heti suuhun ja jatkaa imemistä ja putsaa munan, saa vielä muutaman pikku ruiskauksen suuhun ekstraa jota tuskin tulisi muuten.

      Viikon kahden tauon jälkeen mälliä tulee ihan maksimit, etenkin työmatkan jälkeen tykkään purkaa ne megalastit suuhun. Paras ja tehokkain tyhjennys. Pitkän puutteen jälkeen en kestäisi riittävästi muutenkaan.

      • Anonyymi00008

        No helvetti,,, näin minäkin kuvittelin muinoin. Roiskuihan sitä minultakin silloin. Sitten iski eturauhassyöpä ja robottileikkaus. Kaikki "roiskeita" tuottavat elimet ja suurinosa erektio hermoista meni "koirankuppiin"
        Nyt sitten nylkytellään joskus hyvänä päivänä ihan orkkuun asti, mitään ei vaan tule ulos koska putket on poikki. Hyvältä se silti tuntuu😁


    • Anonyymi00006

      Tutkimuksessa "Hyperspermia: the forgotten condition" selvitettiin 4223 miehen avulla hyperspermiaa. Tuloksia:

      95% miehistä (4012 miehellä) mällin suurin määrä oli alle 6,3 ml. Siis vähän yli standardi teelusikallinen jonka vetoisuus on 5 ml.

      Tilavuudeltaan kaikkein suurin mälli tutkimuksessa oli 13,0 ml, eli 1,3 senttilitraa, eli 0,13 desilitraa, eli 2,6 standardi teelusikallista.

      LÄHDE: https://www.researchgate.net/publication/15430255_Hyperspermia_The_forgotten_condition

    • Anonyymi00007

      Riippuu siitä jos on juonut paljon piimää edellisenä päivänä.

    • Anonyymi00010

      Isopallinen mies viikon laukeematta, tuleehan sitä puolikas kahvikupillinen !

    • Anonyymi00011

      Taitaa olla hevosen annos, ainakin ponin. Muista syödä sperman siemeniä, siitä ne isot mällit kasvaa!

    • Anonyymi00012

      Kyllä.se pitää paikkansa, kun on oikein ihana ja kiihottava nainen/rouva, niin spermaa tulee runsaasti. T.isokalu

    • Anonyymi00014

      Ei ole niin yksinkertainen juttu. Mutta se on ainakin täysin totta että mikäli on sitä ongelmaa että mälli ei lennä vaan "tihkuu" tai "pulppuaa" pihalle niin ongelman saa korjattua sillä että lopettaa pornon katselun ja runkkaamisen ja laukeaa vain aidon seksin yhteydessä. Myös nesteytyksellä on merkitystä.

    • Anonyymi00015

      Minulla sperman määrä lähti lisääntymään 60 täytettyäni. Aloitin samoihin aikoihin käyttämään sinkkiä lisäravinteena. Ainakin se voimisti haluja. Yksi nuorempi ukkomies käy imemässä mun kullin pari kertaa kuukaudessa. Sanoo spermani olevan hyvää ja tulee mukavan reilu lasti ja jatkaa hellästi suussa pitämistä laukeamisen jälkeenkin.

      • Anonyymi00016

        Lisäainemies mainostellee täälläkin.


      • Anonyymi00017
        Anonyymi00016 kirjoitti:

        Lisäainemies mainostellee täälläkin.

        Ampuu vaan räkäpäitä


    • Anonyymi00018

      Kyllä tulee ja ekat ruiskasut 1.5 metrin päähän paineella

    • Anonyymi00019

      Kyllä mulla ainakin tulee yleensä paljon, jos olen oikein helvetin kiihottunut. Silloin saan aina todella voimakkaan orkun, jolloin spermaakin tuleepaljon ja kovalla paineella.
      Tietty sekin vaikuttaa vielä lisää, jos edellisestä laukeamisesta on kulunut aikaa.

    • Anonyymi00020

      Ei ole. Se riippuu monestakin asiasta ja joihinkin voi itse vaikuttaa.
      Käyn säännöllisen epäsäännöllisesti yhtä naista naimassa ja haluan roiskia kunnon lastin spermaa aina kasvoille ja suuhun, myös nainen kiihottuu näystä.
      Alan jo muutaman päivää ennen tapaamista runkkaamaan monta kertaa päivässä miin, että lopetan aina ennen laukeamista.
      Ainakin minulle tuo tekee sen, että spermaa tulee ja paljon kun runkkaan kasvoille aina lopuksi.

    • Anonyymi00021

      Omalla miehelläni ainakin tulee paljon, ihan sama, onko pohjilla pitkä tauko tai ei. Tietty silloin voi tulla vähemmän, jos olemme panneet vaikka viikonkin joka päivä kaksi kertaa, kuten joskus panemme.
      Aina kun häneltä tulee, niin tunnen itsekin, kuinka hänen sykkimisensä vain kestää ja kestää ja sitä alkaa valumaan myöhemmin aikalaillakin ulos.
      Ja jos joskus runkkaa loppuun asti, kun katselen häntä samalla, mistä muuten tykkään todella paljon ja masturboin itse samalla, niin hänellä tulee ihan hitosti.
      Todella isoja, paksuja roiskeita, mitkä lentää pitkälle.

      • Anonyymi00022

        Pieni vai iso kyrpä?


      • Anonyymi00028

        Oi ku kuulostaa hyvältä. Mäkin haluan sellaisen miehen joka kuorruttaa mun pillun oikein kunnolla 🤤


    • Anonyymi00023

      Iso ja paksu valtavat pussit roikkuu valmiina roiskimaan syvälle pilluun

    • Anonyymi00024

      Seksi on vain lisääntymistä varten. Lopettakaa nuo syntiset seksileikit!!

      • Anonyymi00025

        Sulle voj olla, mutta minä ainakin nain ainoastaan järkyttävän kiimaisena ja aina kun mahdollista, tavoite vain roiskia spermat lentoon ja saada nainen ulvomaan nautinnosta.


    • Anonyymi00027

      Minä saan paljon voimakkaammat orgasmit anopin kanssa ja anoppi saa sitä myötä myös isommat spermalastit kuin vaimo.

      • Anonyymi00030

        Samanlailla leskianopin kanssa kun salaa nussimme niin sitä spermaa vaan tulee tosi paljon, on se usein sanonutkin että sillä valuu pitkin päivää vielä spermaani pikkareihin niin että joutuu laittamaan siteen suojaksi. Anoppi on tosi haluttava ja kiimainen puuma.


    • Anonyymi00029

      Varattua naista kun saa panna, niin silloin lähtee extra runsaasti spermaa sisään.. tilanne niin kiihottava. T. Isokulli

      • Anonyymi00031

        Itsellä taas tulee sikana kun kunnon tytärtä pääsee painaa


    • Anonyymi00032

      Nuori ja kiimainen tyttö niin kyllä ruiskii 22/6 runsaasti...

      • Anonyymi00033

        Mitä nuorempi, sitä parempi <3


    • Anonyymi00034

      Kerran kun aikoinaan pääsin kaverin tytärtä painamaan niin totesin orgasmin olleen erityisen mahtava ja säästellyn sperman määräkin sen mukainen. Nykyäänkin rakastan laueta kunnon nuoreen flikkaan paljon ❤️

    • Anonyymi00035

      Ihanaa nussia nuorta 19v hoikkaa pikkupeppua paljaalla isolla paksulla kyrvällä takaa. Neiti huusi ettei saa sisään laskea, mutta ei voinut ottaa ulos enää kun paineella alkoi ruiskahdella.. sitten oli hiljaista kumpikin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      150
      1108
    2. Mikä oli suurin

      Ongelma välillämme?
      Ikävä
      109
      977
    3. Rakastamisesi tarkoitus

      Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki
      Ikävä
      52
      701
    4. Tämä meidän välinen tilanne

      Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen
      Ikävä
      34
      679
    5. Kohtalo antoi

      sinulle vielä mahdollisuuden valita oikein. Et siihen tarttunut.
      Ikävä
      65
      601
    6. Mitä Kärnässä tapahtui?

      Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.
      Lappajärvi
      6
      591
    7. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      65
      584
    8. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      48
      559
    9. Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä

      Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle
      Ikävä
      23
      541
    10. Miten tästä pääsee

      Ikinä ylitse?
      Ikävä
      59
      518
    Aihe