Minun mielestä Nordea on hyvä pankki. Nordealla on Suomessa kaikista nykyaikaisimmat verkkopalvelut. Verkkopankki näyttää ja toimii modernisti. Eikä enää paperisia tunnuslukulistoja ollenkaan, vaan Nordea ID -laite tai oma älypuhelin. Lisäksi Nordean kaikki verkkopalvelut toimii myös ilman älypuhelinta Nordea ID -laitteella, jos et halua pankkia puhelimeen.
Kaikilla pankeilla on joskus häiriöitä palveluissa, joten siitäkään ei ole valittamista. Nordealla ei minun mielestä edes ole kovin usein häiriöitä.
Nordea on hyvä pankki
7
244
Vastaukset
- Anonyymi00001
Ite vaihoin kas joku aika sitte nordeaan ja paljo parempi ku op.
- Anonyymi00002
Sinne kelpaa myös kirjoitustaidottoman tyhjät tilit, onnea.
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
Sinne kelpaa myös kirjoitustaidottoman tyhjät tilit, onnea.
Pankit ei asiakkaitten rahoja vie.
- Anonyymi00004
Anonyymi00003 kirjoitti:
Pankit ei asiakkaitten rahoja vie.
?ihme satuilua?
Et ilmeisesti ole kuullut pankkikuluista. Voi olla aika kallista jos on tukiloinen, tuosta vaan menee 2% pelkästä tilistä. Huomattavasto lisää jos nostaa rahaa usein. - Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
?ihme satuilua?
Et ilmeisesti ole kuullut pankkikuluista. Voi olla aika kallista jos on tukiloinen, tuosta vaan menee 2% pelkästä tilistä. Huomattavasto lisää jos nostaa rahaa usein.Kuukausi maksu eikä muuta oo.
- Anonyymi00006
Nordea on varmasti hyvä pankki, en epäile yhtään.
- Anonyymi00007
Olen aloittajan kanssa suunnilleen samaa mieltä. Joku valitii, että rahan nostaminen usein lisää kuluja. Minua tämäkään ei haittaa, nostin rahaa viimeksi viime lokakuussa ennen kuin lähdin Kanarialle. Maksan kaiken kortilla, älypuhelinta minulla ei ole. Painavat liikaa, eivätkä mahdu paidan taskuun hellesäällä.
Lisäksi Helsingissä on tarjolla tallelokeroita, jollaisen tarvitsen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273505Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142720Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1182662Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1152338Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771742Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt161717Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501668Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261616Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001325- 1411312