Unohda jo, unohda jo

Aika vaikea unohtaa kun kirjoittelet mulle. Ihan sama jos luulet minua toiseksi, mutta minä kun tunnistan sinut.
15301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Unohda silti. Ihan oikeasti en anna anteeksi kun yritit pilata mun elämän. Reirneikiksen

2Äänestä
  • Lisäys : Teit rikoksen * ja oikeasti stalkkasit, manipuloit, hakkeroit, seurasit, vakoilit, mustamaalasit työpaikoille...
    Miksi? Kieroutunut! Kauhea. Nyt myönnät tekosi suoraan oikeassa elämässä tai mitään yhteyttä en enää pidä. Oikeassa elämässä. Ei tässä palstassa ole mitään. Typerä paikka.. Täällä tartutaan heti syöttiin kun silloin tällöin eksyy. Alkaa osuvat tekstit heti.

    1Äänestä

Missä minä kirjoittelen sinulle? En ainakaan täällä.

Äänestä
  • Täällä juurikin. Se olen aina ollut minä.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Täällä juurikin. Se olen aina ollut minä.

    Olet paha

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Täällä juurikin. Se olen aina ollut minä.

    Kuinka monta aloitusta tai kommenttia olen mielestäsi tänään kirjoittanut?

    Äänestä

En vaan muista.

Äänestä

Hyvä

Äänestä

Oikeuttaa vissiin aloittamaan hakkeroinnin ja vainoamisen vai?
🤢😡

3Äänestä
  • Kun ap ei tunnista mitään. Se hakkeroi. Ja kun narahtaa niin... Alkaa selittely. Jos sama tyyppi.

    1Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Kun ap ei tunnista mitään. Se hakkeroi. Ja kun narahtaa niin... Alkaa selittely. Jos sama tyyppi.

    Mistä tiedätte? Ootteko olleet oikeudessa?

    1Äänestä

  • Osaako tietty mies hakkeroida, luulin että hänellä olisi apureita jotka hakkeroivat.. Vainoaja on minulle hyvin tuttu ja itsensä lisäksi on ollut myös muita seuraajia..

    1Äänestä

Miksi toisen pitäisi lopettaa palstalla kirjoittelu kaivatulleen vain, koska sinäkin olet täällä ja saatat tunnistaa? Aika itsekästä.

3Äänestä

En välttämättä kirjoittele sinusta täällä jos et halua, että kirjoitan ja poistun palstalta.

Äänestä
  • Tämä tarkoitettu sille kaivatulla. Jos et vastaa niin poistun. Ed.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aika vaikea unohtaa kun kirjoittelet mulle. Ihan sama jos luulet minua toiseksi, mutta minä kun tunnistan sinut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu