Mua ahdistaa..

Elämä on taistelua häpeää vastaan.
6182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyllä muakin hävettäis jos oisin sinä mies

Äänestä

🎻🤔

Äänestä
  • Noh? Miksi viulu soi

    Äänestä

Ei pidä taistella vastaan, vaan kokea ne, hyväksyä ja antaa anteeksi itselleen!

Äänestä
  • Älä jaksa ns verkkovalmennella ketään palstaäijälle hymistelemällä. Naiselta T

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Älä jaksa ns verkkovalmennella ketään palstaäijälle hymistelemällä. Naiselta T

    PIDÄ SINÄ SE TURPAS KIINE VÄLILLÄ

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Elämä on taistelua häpeää vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu