Öitä rakkain

Olet elämäni rakkaus.

Rakastan sinua.

My love. Nuku hyvin. Viikon päästä nukun vastarannalla, tietty vain, jos olet kotona. Se on aina ja edelleen yhtä ihana ajatus... nukkua "lähellä" sinua.

-naiselta
3278
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvää yötä sulle nainen. Nukut paremmin kun en laita huutomerkkiä lauseeni perään. m>n

Äänestä

Makoisia unia sinulle

Äänestä

inhottaa ajatuskin nukkua kenenkään vieressä!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olet elämäni rakkaus.

Rakastan sinua.

My love. Nuku hyvin. Viikon päästä nukun vastarannalla, tietty vain, jos olet kotona. Se on aina ja edelleen yhtä ihana ajatus... nukkua "lähellä" sinua.

-naiselta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu