Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Strap-on gallup N+N

Olemme parikymppinen tyttöpariskunta ja ajatelleet että hankkisimme strap-on dildon seksielämän mausteeksi..

Kummanlainen kannattaisi hankkia, pitkä ja suht normaalipaksu vai lyhyempi ja paksu??

Tuo nyt on tietysti makuasia, mutta kuitenkin ;D
Kun ei oikein tiedä :D

Onko muilla kokemusta dildoleikeistä, mikä on parasta??

Tyttöystävääni ajatellen ;)
21838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

toinen kyllä mikä SUN tyttöystävälle sopii paremmin. Kokeilemalla sen tietää. ;) Voihan sitä ensin ostaa pienemmän sauvan ja kattoa miltä se tuntuu..

Äänestä

Meillä oli talvella sama tilanne ja päädyttiin sitten ostamaan kolmen setti, jossa oli pieni, iso ja sitten sellainen g-piste kiihotin. Oli ihan onnistunut kompromissi.
Omaa makua kuitenkin kannattaa miettiä ja keskustella asiasta puoliskon kanssa, et päätyy molempia tyydyttävään lopputulokseen :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SirMadame kirjoitti:

Olemme parikymppinen tyttöpariskunta ja ajatelleet että hankkisimme strap-on dildon seksielämän mausteeksi..

Kummanlainen kannattaisi hankkia, pitkä ja suht normaalipaksu vai lyhyempi ja paksu??

Tuo nyt on tietysti makuasia, mutta kuitenkin ;D
Kun ei oikein tiedä :D

Onko muilla kokemusta dildoleikeistä, mikä on parasta??

Tyttöystävääni ajatellen ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu