Että välittäisit minusta. Ei tosielämä mene kuin saduissa.
Mies, en vain voi järjellä ajateltuna uskoa
Anonyymi-ap
17449
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Elämä onkin tarua ihmeellisempää.
Mua itkettää.
Älä hylkää..
Maksa velkas luihiri
Älä itke, puhuminen monesti helpottaa oloa 🫣😘
Miksi et uskoisi?
Olen aina ajatellut sinun parastasi ja pitänyt huolta sinusta.
Kirjoitit tuon varmaan pilkataksesi minua! En halua sinun pitävän huolta minusta koskaan, koska et ole millään tavalla sellainen ihminen, jonka kanssa voisin olla tekemisissä!
En todellakaan pilkkaa sinua. Miksen voi olla tekemisissä sinun kanssa?
Trolli se on. Sama stanan jankkaaja projekteineen ja muine negatiivisuuteineen. Tänne pitäis olla sormenjäljet. Kiusaajat ohjautuisi vihasaitille suoraan tai jonnekin omaan laumaan kasvamaan.
Kirjautuminen pakolliseksi
Perjantai illan parhaat täällä menossa.
Onko mahdollusta että me rakastamme toisiamme? Tämä tuli mieleen nyt.
Se on hyvinkin mahdollista.
Joo. Olen tosi hankala. Jos jotain positiivistä haluaa hakea, niin jos se nainen rakastaisi minua, niin hän saisi olla todella tärkeä, kun olen niin huomion- ja hellyydenkipeä ja erityishuomiota tarvitseva. Tarkoitan että nainen saisi elämälleen paljon lisämerkitystä, kun hänellä olisi mies, joka tarvitsee häntä todella paljon.
Olen ihan pohjaton kaivo mihin saa antaa huomiota ja rakkautta loputtomasti ja hän olisi ihmetykseni aihe loppuelämäni. Meillä ei ole paljon ikäeroa. Mieheltä.
Hän on antanut ymmärrää ettei halua mitään vakavaa kanssani, niin en siksi mitään rakkaudellisia serenadeja ole hänelle osoittanut. Tunteeni kyllä tietää ja ne on molemminpuoliset.
sivuongelma
💕💕🫡🫡🐶🐶💕💕
Maksoiko se sun laskut vai?