Kyllä on hienoa katsoa Tuusniemellä syntynyttä

Startti up - sijoittajaa televisiossa.

Vähän toista nämä miljonäärit kuin tubettajat.
4161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja ohjelmahan on siis Kovan viikon ilta.

1Äänestä

Oli aika leuhka miljonäärit.

Tiedä sitten johtuiko Kimin nuoresta iästä vai savolaisuudesta.

1Äänestä
  • Joopajoo joku nyt voisi kirjoitella kenellä sitä liitua löytyy.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Joopajoo joku nyt voisi kirjoitella kenellä sitä liitua löytyy.

    Vai että liitua

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Startti up - sijoittajaa televisiossa.

Vähän toista nämä miljonäärit kuin tubettajat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu