Tämä on vaikeinta kun

Etäännyt välillä ja lähennyt. En tiedä mitä lopulta haluat. Jos sinä toista rakastaisit täysin niin et tuhlaisi aikaa tähän. En vaan tiedä
19437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Näinhän se elämässä menee

Äänestä
  • Kai nyt osaat vastata

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kai nyt osaat vastata

    Kuvittelet jokaisen kommentoijan kaipaavan sinua. Ei tervettä!

    Äänestä

No mutta noinhan se tekee mullekin eli ei kerro yhtään mistään.

2Äänestä
  • Nimenomaan! Kumpikaan ei puhu mitään

    Äänestä

Kysy naiselta ja kerro että rakastat.

Äänestä

En minä etäänny. Pysyn sinussa koko ajan. Haluan sinut koko ajan.

1Äänestä

En tuhlaa aikaani, jos nyt väleissä voidaan olla. Jos se on liikaa niin voin poistaa lopullisesti.

1Äänestä
  • Mitä väärää mä olen tehnyt? Olisi asiallista sanoa. Epätietoisuuteen jättäminen on ilkeää.

    Äänestä

Sä juttelet täällä anonyymien kanssa. Voi olla ihan kuka vaan kenelle juttelet. Vähän nyt valoja päälle.

1Äänestä

En halua oikeesti mitään välejä meille mulla on toinen.

Äänestä
  • No miksi olet sitten ikäväpalstalla?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    No miksi olet sitten ikäväpalstalla?

    Sabotoimassa muiden onnea tai kontrolloimassa? Oletan sivusta

    1Äänestä

  • Seksii kuirenkin haluat, etkä saa sellaista seksiä kuin minulta, jollaista janoat. Se on väärin kumppaniasi kohtaan, todella väärin.

    Äänestä

En halua seksiä sinulta mitä sä luulet itsestäsi

Äänestä

Haiset pahalle

Äänestä

Minä koin sun etääntyneen jo vuosi sitten, kun muutit muualle. En ole enää sen jälkeen ajatellut, että koskaan tulisi "meitä".
Nyt olen vihdoin ymmärtänyt etääntyä itsekin myös virtuaalisesti. Kun ymmärsin, miksi ylipäätään sinut täältä aikanaan, syksyllä -24 bongasin, tajusin kuinka hukkaan heitettyä aikaa täällä kirjoittelu on ollut. Äsken katsoin tänne pitkästä aikaa ja päätin nyt vastata tähän.
Huomaan etten kaipaa, ellen näe sinua IRL. Täällä vielä "näin" tai olin näkevinäni. Ongelma ratkaistu, kun en täällä enää hengaa.
En muista mitenkään pahalla ja aina on kiva jossain sattumalta nähdä. Mutta itsepetoksen aika on nyt ohi.
Kuin hänelle, miehelle

Äänestä

Puhu mulle irl!! Sitten minä en enää peräätyisiä.

Äänestä

Miksi edelleen luulet että joku kirjoittaa täällä sinulle? Ihmiset vaan vastailevat noihin sun "no rakastatko sitä toista", "etkö enää välitä minusta" jne. galluppeihisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Etäännyt välillä ja lähennyt. En tiedä mitä lopulta haluat. Jos sinä toista rakastaisit täysin niin et tuhlaisi aikaa tähän. En vaan tiedä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu