Sanna oli oikea guru.

Turvekoneet romuttamolle tukien kera, nyt ajetaan laivalla pähkinänkuoria Afrikasta Suomeen energiaksi.
Ai että.
473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Dunja:
Saa nähdä, aiheuttaako pähkinänkuoret pölyhaitan Helsinkiin?

Äänestä
  • - SDP:n Toiminta on - Suomen Talouden -ALAS-AJOA- hinnalla millä hyvänsä - !

    Äänestä

Missä maalaisjärki?

Äänestä
  • -

    - SDP - Työntää -SONTAA- Kansan Silmille Jatkuvasti - !

    -

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Turvekoneet romuttamolle tukien kera, nyt ajetaan laivalla pähkinänkuoria Afrikasta Suomeen energiaksi.
Ai että.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu