Cuckold- aiheiset orgiat

Anonyymi-ap

Ajatus useammasta cuckold-pariskunnasta kokoontumassa bulliensa kanssa yhteen orgian merkeissä kiihottaa valtavasti. Bullit tietenkin hoitaisivat nussimisen ja aisurit saisivat katsella vierestä nousevan kiihkon vallassa, joko kalut lukittuina siveysvöihin tai vapaasti runkaten. Bullit saisivat myös harrastaa parinvaihtoa ja miksei myös kunnon ryhmäpanoja.
Mitä mieltä?

36

1687

    Vastaukset 36

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Aika vaikea noihin on väkeä saada. Meillä on useamman vuoden kokemus ja ennätys taitaa olla kuusi miestä. Jos jollain on enemmän suhteita alan harrastajiin niin saattaa saada pari enemmän

    • Anonyymi00002

      Bullit olisi isokyrpäisiä mustia miehiä?

      • Anonyymi00023

        Se olisi ihannetilanne. Eikä mitään puhetta ehkäisystä.


      • Anonyymi00036
        Anonyymi00023 kirjoitti:

        Se olisi ihannetilanne. Eikä mitään puhetta ehkäisystä.

        Ilman ehkäisyä parasta ja kiihottavaa.. -Sonni 19/5.5


    • Anonyymi00022

      Tohon kun saisikin oman vaimon suostumaan

    • Anonyymi00024

      Todella kiimaista. Useampi panija, omaa ei saa panna ja naisilla ei saa olla minkäänlaista ehkäisyä.

    • Anonyymi00025

      Miksi ei voida käyttää suomalaista laatusanaa SONNIT?! Ei meillä ole mitään vitun bulleja ja horseja tai sheeppejä ja piggejä edes navetoissa ja talleissa. Eli bullit eivät fucksi kenenkään waiffeja Suomessa ja suomessa. Tuollaiset kielipuoli-ilmaisut ovat pers'reiästä.

      Juu, ehdottomasti tuollaiset orgiat ilman ehkäisyjä. Olisi kiihottavinta ja kiimaisinta, kun sonnit nussisivat painavat pallinsa tyhjiksi aviossa olevien rouvien kiimaisiin pilluihin ja siementäisivät julkeasti isoilla kyrvillään, minkä pystyisivät. Sitten jäisivät rouva ja aisankannattaja jännityksellä odottelemaan jatkoa. Saisi Suomikin taas lisää syntyvyyttä ja vahvoja veronmaksajia.

      • Anonyymi00030

        Silloin kulli seisoo tauotta. Vaimon siemensi muutaman kerran vieras ilman mitään ehkäisyä ennen ensimmäisen lapsen syntymää. Siitä asti on ollut kierukka. Muistan vieläkin vaimon huudot orgasmin tullessa. Anna vaan tulla. Minulla ei ole ehkäisyä. Miehiä ei tarvinnut kahta kertaa käskeä. Tuossa tilanteessa kaikilla seisoo kalu ja järki.


      • Anonyymi00031

        Silloin kulli seisoo tauotta. Vaimon siemensi muutaman kerran vieras ilman mitään ehkäisyä ennen ensimmäisen lapsen syntymää. Siitä asti on ollut kierukka. Muistan vieläkin vaimon huudot orgasmin tullessa. Anna vaan tulla. Minulla ei ole ehkäisyä. Miehiä ei tarvinnut kahta kertaa käskeä. Tuossa tilanteessa kaikilla seisoo kalu ja järki.


      • Anonyymi00032

        Silloin kulli seisoo tauotta. Vaimon siemensi muutaman kerran vieras ilman mitään ehkäisyä ennen ensimmäisen lapsen syntymää. Siitä asti on ollut kierukka. Muistan vieläkin vaimon huudot orgasmin tullessa. Anna vaan tulla. Minulla ei ole ehkäisyä. Miehiä ei tarvinnut kahta kertaa käskeä. Tuossa tilanteessa kaikilla seisoo kalu ja järki.


      • Anonyymi00034

        Itse olen oikea sonni ja iso,paksu kyrpä. Nussin vaimoja ja muutenkin varattuja naisia paljaalla on mahtavaa, kun saa roiskia syvälle varattuun naiseen. Ei ehkäisystä jutella mitään. Aaahh..


      • Anonyymi00037
        Anonyymi00030 kirjoitti:

        Silloin kulli seisoo tauotta. Vaimon siemensi muutaman kerran vieras ilman mitään ehkäisyä ennen ensimmäisen lapsen syntymää. Siitä asti on ollut kierukka. Muistan vieläkin vaimon huudot orgasmin tullessa. Anna vaan tulla. Minulla ei ole ehkäisyä. Miehiä ei tarvinnut kahta kertaa käskeä. Tuossa tilanteessa kaikilla seisoo kalu ja järki.

        Kyllä ja spermat kunnolla pohjaan


    • tuollaisissa bileissä olisi kiva olla "bullien " kullin imijänä että seisokki olisi valmiina kun tunkeutuvat naisten sisuksiin , toki siinä voisi myös imeä kullit puhtaaksi panojen jälkeen 😋

      • Anonyymi00026

        Ja kattelisit vieressä kun vaimot ulisee sonnien käsittelyssä


      • Anonyymi00029
        Anonyymi00026 kirjoitti:

        Ja kattelisit vieressä kun vaimot ulisee sonnien käsittelyssä

        Niinkö se teillä menee. Eikö teillä enää mies riitä sonnit on haettu palvelukseen.


    • Anonyymi00033

      Toinen kiihottava asetelma mustien nussijoiden lisäksi olisi että kaikki pariskunnat olisivat nuoria ja urheilullisia ja nussijat vanhempia tukevassa kunnossa olevia setiä

      • Anonyymi00035

        Mustat vanhemmat, irstaat miehet, mutta silti isot kyrvät ja runsaasti spermaa nuoreen neitoon kysymättä lupaa päästää sisään


    • Anonyymi00038

      Vuosituhannen alussa Rukalla vuokramökin pirtin pöydällä naisten ehdotuksesta vietettiin kunnon orgiat. Seitsemän miestä ja kaksi naista joista kolme miestä tyytyivät vain runkkaamaan ja katsomaan kun toiset panivat parastaan. Sperma ja pillu tuoksui pirtissä.

      • Anonyymi00039

        Upeaa! Oliko jotain syytä miksi nuo kolme vain runkkasivat? Olivatko kullit liian vaatimattomia?


      • Anonyymi00040
        Anonyymi00039 kirjoitti:

        Upeaa! Oliko jotain syytä miksi nuo kolme vain runkkasivat? Olivatko kullit liian vaatimattomia?

        Keskityin enemmän pöydän päällä oleviin naisiin, muistelen että naiset hoiteli miehet käsin varmaan miehillä erektiovaikeuksia saada uudelleen seisomaan.


    • Anonyymi00041

      Aah mikä asetelma se olisikaan jos aisuriparien nuoret upeavartaloiset kaunottaret päättäisivät järjestää yllätysorgiat isokyrpäisten sonniensa kanssa. Aisurit itse eivät tietäisi tästä mitään etukäteen. Naiset kertoisivat miehilleen että koska he ovat olleet niin kilttejä ja tottelevaisia he pääsevät osaksi orgiaa. He eivät tietäisi että paikalla olisivat heidän lisäkseen myös sonnit ja että ehkäisy olisi jätetty täysin pois.
      Orgiaillan koittaessa kaunottaret pukeutuisivat niukkoihin seksihepeneisiin jotka korostaisivat heidän upeiden vartaloiden muotoja. He pitäisivät poikaystävänsä/aviomiehensä jatkuvassa kiimassa. Pariskuntien saapuessa orgiapaikalle aisureiden yllätys olisi suuri kun he huomaisivat sonnien olevan jo paikalla ja valmiina nussimaan heidän naisia. Sonneja olisi monenlaisia, mustia miehiä, vanhempia miehiä, lihavia, lihaksikkaita. Heitä kaikkia kuitenkin yhdistäisi suuret kyrvät ja himo varattuja nuoria kaunottaria kohtaan.
      Aisureille kerrottaisiin illan säännöt: he saavat katsella vapaasti pian tapahtuvaa orgiaa mutta he saavat osallistua vain jos joku nainen haluaa heidät mukaan. Silloinkin heille olisi varattu vain avustajan rooli, heidän kulleillaan ei olisi mitään pääsyä yhdenkään naisen sisään. Aisurit jattaisiin kolmeen ryhmään munan koon mukaan: pienimunaisimmille laitettaisiin siveysvyöt, hieman isommat saisivat seisotella kullejaan vapaasti mutta heidän kätensä sidottaisiin selän taakse jotta he eivät voisi runkata ja "iso"munaisimmat saisivat runkata vapaasti.
      Pian huoneen täyttäisivät irstaat esileikin äänet kun sonnit olisivat naisten kimpussa. Naiset suutelisivat sonneja ja ottaisivat näiltä suihin samalla kun aisurit katselisivat tätä näytelmää epäuskoisina ja äärimmäisen kiihottuneina. Osa heistä laukeaisi jo tässä vaiheessa, osa runkaten, osa pelkästä kiihkosta. Välillä naiset ja sonnit vilkuilisivat aisureihin päin ivallisesti.
      Esileikistä siirryttäisiin yhdyntään jolloin huoneen täyttäsiviät pillun litinä, naisten kiimaiset voihkeet ja kiljaisut sekä sonnien nautinnon murahtelut. Joitakin naisia naitaisiin takaapäin, osa ratsastaisi, osaa nussittaisiin päältä. Jotkut aisurit avustaisivat joitakin pariskuntia esim. pitämällä naisen jalkoja mahdollisimman levällään jotta sonnit voisivat ampua spermansa mahdollisimman syvälle. Jotkut naiset saisivat aisureilta hierontaa. Jotkut aisurit vain kiertelisivät orgiaa ja katselisivat miten nuoret jumalattaret nautiskelevat. Sonnit vaihtelisivat naisia keskenään estottomasti.
      Illan edetessä jotkut naiset voisivat kokeila vaikka lesboilua jolloin sonnit voisivat runkata mällinsä heidän päälleen. Jotkut naiset saisivat kunnon ryhmpänon useammalta isokyrpäiseltä mieheltä.
      Orgian jälkeen jäätäisiin odottelemaan kuinka moni nainen on tullut raskaaksi. Saavat aisurit arvuutella kuka nussi kenetkin tiineeksi.

      • Anonyymi00042

        Sitä kiihotuksen määrää mikä noissa juhlissa olisikaan. Tuossa useampikin lukittu aisurinpippeli laukeaisi vyöstä huolimatta kun näkisi luonnon lain toteutuvan kaikialla ympärillään. Isot kyrvät nauttimassa nuorista tiukoista pimpeistä tavoitteinaan mahdollisimman moni orgasmi ja hedelmällisten spermojen päästäminen mahdollisimman moneen suojaamattomaan kohtuun. Aisurit kuuntelevat turhautuneina kuinka heidän naiset rukoilevat kovaan ääneen sonneja antamaan heille lapsen. Seksin tuoksu leijailee huoneessa voimakkaana ja kiihottavana. Orgian jälkeen saavat aisurit erityisesti jännittää onko joku naisista tullut raskaaksi mustalle miehelle. Orgia uusittaisiin tietyin väliajoin kaikkien osapuolten toivosta kunnes jokainen nainen olisi varmistetusti raskaana. Aisurit oppisivat hyvin nopeasti että heidän tehtävänsä on toimia yleisönä ja kasvattaa seksin hedelmät mukisematta.


    • Anonyymi00043

      täällä isokyrpä,paksu ja suonikas valmiina siementämään ihania rouvia. M.53

      • Anonyymi00044

        Olisitko valmis jakamaan nuoren hedelmällisen kaunottaren myös muiden isokyrpien kanssa?


    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuollut teini Kajaanissa

      Kuulemma sellaista huhua liikkeessä?
      Kajaani
      6
      1481
    2. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      167
      1068
    3. Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.

      Vaimon viesti on paljastanut totuuden.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      261
      896
    4. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      69
      799
    5. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      63
      768
    6. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      74
      723
    7. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      22
      666
    8. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      136
      641
    9. Kuinkahan monen

      Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran
      Ikävä
      69
      631
    10. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      42
      589
    11. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      578
    12. Mitä sä haluat vanhus?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      54
      553
    13. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      55
      528
    14. Mies, kumman ottaisit mieluummin

      176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?
      Sinkut
      101
      517
    15. Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi

      Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.
      Ikävä
      42
      514
    16. Eikö olisi mukavaa

      Jakaa arki yhdessä mies. Tämmöisin aatoksin.
      Ikävä
      38
      499
    17. Anteeksi mies

      En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.
      Ikävä
      40
      493
    18. Kauan mökötetään toisillemme?

      Loppuelämäkö? Vai oisko jo pussailutreffit?
      Ikävä
      45
      487
    19. Laittaisit viestin suoraan!!

      Haluaisin...
      Ikävä
      30
      473
    20. Kerro mies tarinasi

      Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri
      Ikävä
      20
      468
    Aihe