Ajatus useammasta cuckold-pariskunnasta kokoontumassa bulliensa kanssa yhteen orgian merkeissä kiihottaa valtavasti. Bullit tietenkin hoitaisivat nussimisen ja aisurit saisivat katsella vierestä nousevan kiihkon vallassa, joko kalut lukittuina siveysvöihin tai vapaasti runkaten. Bullit saisivat myös harrastaa parinvaihtoa ja miksei myös kunnon ryhmäpanoja.
Mitä mieltä?
Mitä mieltä?
Vastaukset 32
Vanhimmat
Aika vaikea noihin on väkeä saada. Meillä on useamman vuoden kokemus ja ennätys taitaa olla kuusi miestä. Jos jollain on enemmän suhteita alan harrastajiin niin saattaa saada pari enemmän
Bullit olisi isokyrpäisiä mustia miehiä?
Se olisi ihannetilanne. Eikä mitään puhetta ehkäisystä.
Ilman ehkäisyä parasta ja kiihottavaa.. -Sonni 19/5.5
Tohon kun saisikin oman vaimon suostumaan
Todella kiimaista. Useampi panija, omaa ei saa panna ja naisilla ei saa olla minkäänlaista ehkäisyä.
Miksi ei voida käyttää suomalaista laatusanaa SONNIT?! Ei meillä ole mitään vitun bulleja ja horseja tai sheeppejä ja piggejä edes navetoissa ja talleissa. Eli bullit eivät fucksi kenenkään waiffeja Suomessa ja suomessa. Tuollaiset kielipuoli-ilmaisut ovat pers'reiästä.
Juu, ehdottomasti tuollaiset orgiat ilman ehkäisyjä. Olisi kiihottavinta ja kiimaisinta, kun sonnit nussisivat painavat pallinsa tyhjiksi aviossa olevien rouvien kiimaisiin pilluihin ja siementäisivät julkeasti isoilla kyrvillään, minkä pystyisivät. Sitten jäisivät rouva ja aisankannattaja jännityksellä odottelemaan jatkoa. Saisi Suomikin taas lisää syntyvyyttä ja vahvoja veronmaksajia.
Silloin kulli seisoo tauotta. Vaimon siemensi muutaman kerran vieras ilman mitään ehkäisyä ennen ensimmäisen lapsen syntymää. Siitä asti on ollut kierukka. Muistan vieläkin vaimon huudot orgasmin tullessa. Anna vaan tulla. Minulla ei ole ehkäisyä. Miehiä ei tarvinnut kahta kertaa käskeä. Tuossa tilanteessa kaikilla seisoo kalu ja järki.
Silloin kulli seisoo tauotta. Vaimon siemensi muutaman kerran vieras ilman mitään ehkäisyä ennen ensimmäisen lapsen syntymää. Siitä asti on ollut kierukka. Muistan vieläkin vaimon huudot orgasmin tullessa. Anna vaan tulla. Minulla ei ole ehkäisyä. Miehiä ei tarvinnut kahta kertaa käskeä. Tuossa tilanteessa kaikilla seisoo kalu ja järki.
Silloin kulli seisoo tauotta. Vaimon siemensi muutaman kerran vieras ilman mitään ehkäisyä ennen ensimmäisen lapsen syntymää. Siitä asti on ollut kierukka. Muistan vieläkin vaimon huudot orgasmin tullessa. Anna vaan tulla. Minulla ei ole ehkäisyä. Miehiä ei tarvinnut kahta kertaa käskeä. Tuossa tilanteessa kaikilla seisoo kalu ja järki.
Itse olen oikea sonni ja iso,paksu kyrpä. Nussin vaimoja ja muutenkin varattuja naisia paljaalla on mahtavaa, kun saa roiskia syvälle varattuun naiseen. Ei ehkäisystä jutella mitään. Aaahh..
Kyllä ja spermat kunnolla pohjaan
Pääsispä nussimaan vaimoasi isolla kyrvälläni, niin siementäisin kunnolla ja saisit ihmetellä miten vaimon maha kasvaa. T.sonni 52
tuollaisissa bileissä olisi kiva olla "bullien " kullin imijänä että seisokki olisi valmiina kun tunkeutuvat naisten sisuksiin , toki siinä voisi myös imeä kullit puhtaaksi panojen jälkeen 😋
Ja kattelisit vieressä kun vaimot ulisee sonnien käsittelyssä
Niinkö se teillä menee. Eikö teillä enää mies riitä sonnit on haettu palvelukseen.
Toinen kiihottava asetelma mustien nussijoiden lisäksi olisi että kaikki pariskunnat olisivat nuoria ja urheilullisia ja nussijat vanhempia tukevassa kunnossa olevia setiä
Mustat vanhemmat, irstaat miehet, mutta silti isot kyrvät ja runsaasti spermaa nuoreen neitoon kysymättä lupaa päästää sisään
Vuosituhannen alussa Rukalla vuokramökin pirtin pöydällä naisten ehdotuksesta vietettiin kunnon orgiat. Seitsemän miestä ja kaksi naista joista kolme miestä tyytyivät vain runkkaamaan ja katsomaan kun toiset panivat parastaan. Sperma ja pillu tuoksui pirtissä.
Upeaa! Oliko jotain syytä miksi nuo kolme vain runkkasivat? Olivatko kullit liian vaatimattomia?
Keskityin enemmän pöydän päällä oleviin naisiin, muistelen että naiset hoiteli miehet käsin varmaan miehillä erektiovaikeuksia saada uudelleen seisomaan.
Oli homoja
Aah mikä asetelma se olisikaan jos aisuriparien nuoret upeavartaloiset kaunottaret päättäisivät järjestää yllätysorgiat isokyrpäisten sonniensa kanssa. Aisurit itse eivät tietäisi tästä mitään etukäteen. Naiset kertoisivat miehilleen että koska he ovat olleet niin kilttejä ja tottelevaisia he pääsevät osaksi orgiaa. He eivät tietäisi että paikalla olisivat heidän lisäkseen myös sonnit ja että ehkäisy olisi jätetty täysin pois.
Orgiaillan koittaessa kaunottaret pukeutuisivat niukkoihin seksihepeneisiin jotka korostaisivat heidän upeiden vartaloiden muotoja. He pitäisivät poikaystävänsä/aviomiehensä jatkuvassa kiimassa. Pariskuntien saapuessa orgiapaikalle aisureiden yllätys olisi suuri kun he huomaisivat sonnien olevan jo paikalla ja valmiina nussimaan heidän naisia. Sonneja olisi monenlaisia, mustia miehiä, vanhempia miehiä, lihavia, lihaksikkaita. Heitä kaikkia kuitenkin yhdistäisi suuret kyrvät ja himo varattuja nuoria kaunottaria kohtaan.
Aisureille kerrottaisiin illan säännöt: he saavat katsella vapaasti pian tapahtuvaa orgiaa mutta he saavat osallistua vain jos joku nainen haluaa heidät mukaan. Silloinkin heille olisi varattu vain avustajan rooli, heidän kulleillaan ei olisi mitään pääsyä yhdenkään naisen sisään. Aisurit jattaisiin kolmeen ryhmään munan koon mukaan: pienimunaisimmille laitettaisiin siveysvyöt, hieman isommat saisivat seisotella kullejaan vapaasti mutta heidän kätensä sidottaisiin selän taakse jotta he eivät voisi runkata ja "iso"munaisimmat saisivat runkata vapaasti.
Pian huoneen täyttäisivät irstaat esileikin äänet kun sonnit olisivat naisten kimpussa. Naiset suutelisivat sonneja ja ottaisivat näiltä suihin samalla kun aisurit katselisivat tätä näytelmää epäuskoisina ja äärimmäisen kiihottuneina. Osa heistä laukeaisi jo tässä vaiheessa, osa runkaten, osa pelkästä kiihkosta. Välillä naiset ja sonnit vilkuilisivat aisureihin päin ivallisesti.
Esileikistä siirryttäisiin yhdyntään jolloin huoneen täyttäsiviät pillun litinä, naisten kiimaiset voihkeet ja kiljaisut sekä sonnien nautinnon murahtelut. Joitakin naisia naitaisiin takaapäin, osa ratsastaisi, osaa nussittaisiin päältä. Jotkut aisurit avustaisivat joitakin pariskuntia esim. pitämällä naisen jalkoja mahdollisimman levällään jotta sonnit voisivat ampua spermansa mahdollisimman syvälle. Jotkut naiset saisivat aisureilta hierontaa. Jotkut aisurit vain kiertelisivät orgiaa ja katselisivat miten nuoret jumalattaret nautiskelevat. Sonnit vaihtelisivat naisia keskenään estottomasti.
Illan edetessä jotkut naiset voisivat kokeila vaikka lesboilua jolloin sonnit voisivat runkata mällinsä heidän päälleen. Jotkut naiset saisivat kunnon ryhmpänon useammalta isokyrpäiseltä mieheltä.
Orgian jälkeen jäätäisiin odottelemaan kuinka moni nainen on tullut raskaaksi. Saavat aisurit arvuutella kuka nussi kenetkin tiineeksi.
Sitä kiihotuksen määrää mikä noissa juhlissa olisikaan. Tuossa useampikin lukittu aisurinpippeli laukeaisi vyöstä huolimatta kun näkisi luonnon lain toteutuvan kaikialla ympärillään. Isot kyrvät nauttimassa nuorista tiukoista pimpeistä tavoitteinaan mahdollisimman moni orgasmi ja hedelmällisten spermojen päästäminen mahdollisimman moneen suojaamattomaan kohtuun. Aisurit kuuntelevat turhautuneina kuinka heidän naiset rukoilevat kovaan ääneen sonneja antamaan heille lapsen. Seksin tuoksu leijailee huoneessa voimakkaana ja kiihottavana. Orgian jälkeen saavat aisurit erityisesti jännittää onko joku naisista tullut raskaaksi mustalle miehelle. Orgia uusittaisiin tietyin väliajoin kaikkien osapuolten toivosta kunnes jokainen nainen olisi varmistetusti raskaana. Aisurit oppisivat hyvin nopeasti että heidän tehtävänsä on toimia yleisönä ja kasvattaa seksin hedelmät mukisematta.
Tai sitten sonneja olisi vain yksi ja tällä valtava kyrpä ja usean lastin edestä tavaraa varastoituneena palleihin. Siinä aisurit katselisivat vierestä kun sonni nussii jokaisen naisen tiineeksi samalla kun muut lesboilevat.
Aahh,sonni kylvää siemeniä kaikkiin naisiin.
täällä isokyrpä,paksu ja suonikas valmiina siementämään ihania rouvia. M.53
Olisitko valmis jakamaan nuoren hedelmällisen kaunottaren myös muiden isokyrpien kanssa?
Kyllä se kävisi.
tottahan toki.sehän olisi kiihottavaa, kun monta isoa nussii vuorotellen!
Vaimon kanssa lähdettäisimukaan jos naiset olisi kaikkien miesten naitavana.
Kaikki kaikkien kanssa on parasta ja miehiä pitää olla 2-3M yhtä naista kohden
Valmiina nussimaan isolla paksulla kyrvällä, ilman ehkäisyä. Sonni 52